Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély jóképű de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély jóképű de normális srácot találnom?

Figyelt kérdés
Oké,szóval az eddigi események dióhéjban: Rövid,felszínes kapcsolatok, aztán egy olyan ahol én megszerettem a fiút de ő nem, aztán a következőben én nem szerettem ő viszont nagyon... És a mostaniban kezdtem azt hinni hogy "Igen,végre rátaláltam...Minden megvan benne ami kell" és nagyon csúnyán ráb@sztam. Igényeim vannak, egyszerűen egy ronda sráccal (A szépség a mai világban nem igazán relatív, akárki akármit mond) nem tudok úgy ellenni, mint egy jól kinézővel. Hacsaknem nagyon jó a kisugárzása. Engem szép lánynak mondanak, de eddig senki se akart megismerni igazán... (plázacica nem vagyok,egy egyszerű jól/átlagosan kinéző lány) Szerintetek ezek után mitcsináljak? Lehet nemjól fogalmaztam a kérdést, de elég nagy zűrzavar van bennem... Szeretnék egy olyan kapcsolatot ahol kölcsönös a szerelem, de egyszerűen nem találom... Arra gondoltam, a baráti körön kívül kellene "keresnem" valakit, mert akkor legalább nem nincs az, hogy visszahallok mindent mindenkitől.. És csak a kavarások mennek. Bocsi ha hosszúra sikeredett.. Remélem lesz olyan aki tud adni nekem jótanácsokat:)
2010. nov. 13. 12:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
A jóképűség - általában - fordítottan arányos a normálissággal. Lányoknál pedig a szépséggel van ugyan így. Persze nem mindig, de 99%-ban.
2010. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező azért az életkorát megemlíthetné, mert nem mindegy, hogy 12 vagy 42 éves korban próbálkozik.
2010. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

nem felejtős:D csak kell valami ami megfog benne... hogy tényleg érezzek vmit iránta:( eddig sosem jött össze semmi.


Ezt írtad!

Figy ha téged a külső fog meg akkor tényleg az esélyed non kicsi arra h. "álmaid" pasiját megcsípd!

Az a baj h. valszínű olyan médiumokon szocializálódtál ami a közízlést priorítja és nem az indivídum-ot!

Értékeld át az értékrendet h. biztos ez kell-e neked mert ha igen kínlódni fogsz és 35-40 évesen kikötsz 1 olyan ember mellett akit nem is szeretsz és (jelenlegi értékrended szerint)bottal se piszkálnád meg... Szal át kell esni a felismerésen. Csak az nem mindegy h. mikor történik meg. Én erre már rég rájöttem pedig csak 22 vok. (és pasi, és lenne olyan lány akinek bejönnék de nekem nem kellene... Pedig általános ízlés szerint jobban néz ki mint bnőm.)

2010. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, de nagyon komoly az a szó h priorítja :D
2010. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Először is tök mind1, hogy hol találsz, mert ha megtalálod akkor nem fognak már kibeszélni titeket, max a leges legelején, de akkor meg hát kit nem... Az irigység és a pletyizés nagy úr manapság.

Amúgy a személyes tapasztalatom az, hogy aki jól néz ki az eléggé együgyű uncsi fiú.

Sajnos nekem elég sok rossz élményem van ilyen emberekről.

Hivtak fehérnemű modellnek, mert az alkatom és a kisugárzásom a megfelelő körítés mellett teljesen jó (smink, brutál hajcsinálás stb.stb.) , de nem bírtam a légkört. Addig az volt a bajom, hogy én voltam a kívülálló, a kibeszélések tárgya(úgy, hogy egyetlen emberrel voltam mindig csak jóba mert a többiek első benyomás alapján beskatulyáztak), akinek mindene megvan otthon a szülei jómódúak és amúgy is... Aztán tessék, bekerültem egy olyan közegbe ahol nem kibeszélnek, hanem magukhoz méregetnek és átestünk a ló túloldalára. Herótom volt az összestől szinte. Ráadásul olyan csúnyán beszéltek a női ügyeikről, hogy az már felháborító. Mondjuk én eléggé érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. (Minden ami élőlény legyen az ember avagy állat szent és szeretetre méltó)

Szóval nagyon meg tudod ütni a bokádat a szép fiúkkal és amelyikkel nem ütnéd azok már valószínűleg foglaltak, vagy van valami döbbenetes problémájuk belül.

Én amondó vagyok, hogy várni kell. Egyszer csak arra leszel figyelmes, hogy érdeklődik irántad egy olyan srác aki neked is teljesen megfelelő. Csak keresni kell,de inkább várni és akarni!


Ui.: Van egy hasonló barátom aki hasonló elvek szerint keresi a párját, immár évek óta és még a láthatáron sincs egy se! Vele annyi a probléma, hogy nálánál 10es skálán legalább 2ővel jobb értékű (ha szabad így fogalmaznom) fiút szeretne. Ettől függetlenül az egyik legjobb barátom.


21/F

2010. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Segítettek. De írjatok még:)

17 vagyok.

2010. nov. 13. 16:14
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

4 szabály:


A jóképű srácok hülyék.

Az értelmes srácok rondák.

Az értelmes és jóképű srácok házasok.

Az értelmes, jóképű és egyedülálló srácok melegek.

2010. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
:DDD jogos
2010. nov. 14. 17:23
 19/34 anonim ***** válasza:

Hát én úgyanígy vagyok ezzel, rövid (1-2 hetes, max 1 hónapos) kapocsolatok, ráadásul olyan csajokkal akikről azt hiszem, hogy normálisak, utána kiderül egyikről, hogy belevéste egy másik csávó nevét a kezébe, másik visszamegy az előző csávójához aki eddig 4 szer bukott és kicsapták a suliból :). Amúgy egy igényes kínézetű, sok lány szerint is helyes fiú vagyok, de mint akik elöttem írtak: normális és szép lány: foglalt, így nehéz találni akárkit is. Szívesen megismernélek amúgy!


18/F

2010. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
írj privit ha gondolod... :)
2010. nov. 16. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!