Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szakítanátok? (LENT)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítanátok? (LENT)

Figyelt kérdés
Haverom el ment egy csajjal kutyát sétáltatni.. meg fogta a kutyát, mert a lány meg kérte a kutya el szaladt, mert ki bújt a pórázból.. ez 4 napja történt a kutya azóta sincs meg.. mikor elmesélte haverom hogy ezért szakított vele a barátnője azt hittem le sokkolok.. 2 hónapja volt együtt.. ilyenért szakítanátok ??:D
2010. nov. 13. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem neked gondjaid vannak az igeragozással.
2010. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
voltak * na? jó lesz? .. Bocsánatot kérek..
2010. nov. 13. 13:42
 3/9 Moszuke ***** válasza:
derossz:DDXD
2010. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De milyen cinkes nem? xD
2010. nov. 13. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor nem szerette igazán a fiút, és a kutyát jobban szerette a fiúnál :D hát ez gáz.
2010. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:\xDD
2010. nov. 13. 14:12
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ez csak 1 barom indok volt a szakításra... Volt már részem ilyenben. Meg kéne tanulni ennek a csajnak az őszinteség fogalmát. ,-.-
2010. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Az egész tök gyanús! Egy kutya nem tud kibújni a pórázból, csak úgy ha direkt úgy van ráadva. Egy kezdő kutyás is tudja, hogy kell jól ráadni.

Szóval szerintem a lány szakítani akart, és erre van beidomítva a kutya, hogy elszökjön, és legyen ürügy.

A kutya persze azóta a spájzban várja a következő áldozatot.

És NEM vagyok paranoiás! :)

2010. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Háááát én nem tudom igazából hogy volt, mert nem voltam ott..:DD
2010. nov. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!