Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? Van eselyem vele egyutt lenni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srac aki tobb mint egy eve egyutt van a baratnojevel.Nemreg ismertem meg es osszejottunk egy kirandulason.szep volt minden..a baratnojevel nincsenek jol...allando veszekedes,megcsalas,szinjatszas,probaidok...azt mondta h en annyira mas vagyok mint a bnoje,ujra mosolyog mellettem.hazajottunk beszelunk msn-en...neha latjuk egymast o a bnojevel es a haverekkel,nezzuk egymast de csak ennyi...mar 2hete h osszejotunk.akkor nem gondoltam volna h en szeretnek tole komolyabbat...de most erzem h bolondulok erte...
2009. jan. 11. 01:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Es h ertve azt h ne tul ramenos...mit jelent a fiuknal az h tul ramenos...
2009. jan. 11. 13:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Elég annyi,hogy csak beszélgetek.ne hogy te csókold meg először mert ez már rámenősség és ezt nem minden fiú szereti,hagyd hogy ő kezdeményezzen ne te.kérdezd meg,hogy mit szeret vagy, hogy mit nem egy lányban,mi a kedvenc filmje zenéje stb.Ezt jó ha tudod róla nem árt.
2009. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igazából a sráctól függ, hogy mennyire lehet vele komolyan beszélni ilyen témákról, ezt neked kell tudnod. Ha szerinted nem értené félre, simán meg lehet neki mondani, hogy szívesen járnál vele, ha szakít a bnőjével, de gondolja jól végig.


Ha tényleg ezt akarod. Mert nem hagyott ott csapot-papot érted, és szerintem a jelenlegi helyzetében kényelmesen érzi magát. Ha nem lenne neki minimálisan jó a jelenlegi barátnőjével, otthagyta volna. Ha meg most készül erre, azt megtudod, ha érdekled. Viszont: ha a barátnőjét megcsalta, tény hogy te más vagy, és a szituáció is más, de ő az elején még biztosan ugyan az lesz. Szóval nem hiszem, hogy nem eshetnek meg hasonlók, legalább is a kapcsolat elején.


Lényeg a lényeg, ha szerinted érzelmileg eléggé érett, hogy ilyen témában képes komolyan beszélgetni, akkor ne izgulj, csak mond el neki egyszerűen, hogy mit gondolsz.

Amennyiben nem lehet így beszélni vele, elég gonosz a megoldás, mind a fiúra, mind a barátnőjére nézve, de még mindig "elcsábíthatod", mézesmadzag, hasonlók, "de csak ha kidobod a nődet", etc. Bár ez közel sem etikus. Nagyon nem.


Remélem segítettem.

2009. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat...Azok a sracok koze tartozik akivel barmit eltudok beszelgetni.Sok olyan tanacsot is adott nekem amiben nagyon igaza volt,es hasznosak voltak szamomra...Nemreg beszeltem vele es megegyeztunk egy kozos delutanba a napokban...nem fogok kezdemenyezni semmi kozeledest...sot...es ha o igen megmondom h csak amiutan szakitott a bnojevel...nagyon izgulok h mi lesz...szeretnek vele lenni,de ugyanakkor felek is...
2009. jan. 11. 22:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló volnék...

Próbáld meg elterelni a gondolataidat, ne pörögj most ezen tovább. Az izgulás csak felemészt.

Mondjuk süssél neki sütit, addig is másra figyelsz, viszont üdvözlésnek ütős lehet. Nekem legalábbis tetszene:)

Ha szereti, örülni fog. és lehet baráti süti, ha nem úgy sülnek el a dolgok.


Remélem segítettem

(az ötlet spontán, szóval nem kipróbált praktika)

2009. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Összejöttél a sráccal vagy mi lett?
2010. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!