Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán lett vége a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán lett vége a barátommal. Igazából nem is szakítottunk. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Egyszer csak gondolt egyet és nem keresett többé és ezzel ugy gondolta vége. Indoklás nincs, szakítás igazábol nincs. Én 1-2szer felhivtam, olyan semmilyen volt. Mindenkinek aztmondta h már nem vagyunk együtt, sőt azt h szakított velem. Ez mi? 18L
2010. márc. 4. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
az hogy egy gyáva p'o'cs a szemedbe mondani h vége
2010. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
gyerek
2010. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

"Ez mi?"


1 kérdés, ne használd ha nem tudod mi az

2010. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
szentem vki leszopta és jobb volt mint te:(
2010. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Velem szinte csak ilyen volt.. A mai fiúk túl gyávák, hogy elédálljanak, és szemtől szembe megbeszéljenek bármit is.

Az egyik exem sms-ben közölte a "jó hírt", másikhoz direk elutaztam a városba, ahol lakik, hogy szakítsak vele, mert nem ment a dolog, és ő 3 napon át egyszer sem ért rá, hogy találkozzon velem... Végül msn-en került sor a "beszélgetésre". Közölte, hogy ne cifrázzam, ne erőltessem a találkozót, csak mondjam ki amit akarok.

Az ezt követő kapcsolat vége még "viccesebb". Nem volt túl jó már a kapcsolat, ezt mondtam is a srácnak, hogy vagy változtat, vagy nem tudom mi lesz. (Gondoltam egyértelmű, hogy arra gondolok, szakítok.) Végül elmentem hozzá, ahol nem nagyon foglalkozott velem, így fogtam magam, és elmentem a közelben lakó barátnőmhöz. Utána hívtam, hogy találkozzunk, le akartam zárnoi a dolgot. Meg is volt beszélve a találkozó, ahova nem jött el, és utána hiába kerestem, telót nem vette fel. Barátokon keresztül végül még egy találkozót megbeszéltünk. Itt a szomszéd városig jutott, ahol részegre itta magát. Megint csak nem jutott el hozzám. Végül egyik barátom elmondta ( amit egy ismerős az ismerősétől tudott, és akinek az ex-fiúm egyik ismerőse mesélte!!!), hogy szakítani akar velem a fiú, csak nem tudja hogyan tegye. Hát ezt én sem igazán értettem. Annyi lett volna csak a teendője, hogy találkozik velem. Amúgy ő 3 év után most keresett meg, hogy mi van velem..

Hát ilyenek a srácok. Ne foglalkozz vele, gyáva és kész.

2010. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok ilyen esetem volt. Ahogy előttem is írták, gyávák az ember szemébe mondani mi a szitu.
2010. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
csak, az egyik valaszado a ferfi nemre irt par rossz dolgot, en irnek a nokre is. nekem is volt anno egy baratnom es ugy lett vege h nem vette fel a telefont, nem tudtam sehogy elerni. igy, ennyi kesz vege. nem lehet ra mondani h kiscsaj volt, mert akkor 30-at toltotte be. en marha meg sirtam miatta, meg kb egy evig ki sem birtam heverni annyira szerettem...es a fiuk a gyavak...
2010. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Velem is volt ilyen! Az előző barátommal, tök jól elvoltunk majdnem minden nap találkoztunk...stb. Aztán áthívott magához >> átmentem persze:D De innentől jön a szánalmas rész:) csöngettem és nem jött ki, ott ültem előttük 2órát,hívtam,küldtem sms-t aztán meguntam és haza mentem. Msn-en fent volt miközben én ott ültem előttük, de mire haza értem letiltott.. kerestem az első napokban nem vette fel a telefont, aztán leálltam 1hétig sehol semmi!!! Felvettem a legjobb barátját az is falazott neki:D Végül is 1 hét után elmentem hozzájuk, és előttük vártam. 1,5órát ott ültem aztán mikor megérkezett 2csajjal volt(Y) Kicsit lesokkoltam és elmentem..majd kis idő múlva vissza nagyon dühösen. Csöngettem,de annyi gerinc nem volt benne,hogy kijöjjön és elküldjön vagy akármi:D sms-t írt,hogy menjek el,de nem mentem csöngettem tovább aztán végül felhívott,hogy menjek haza msn-en megbeszéljük xDDD Annyi nem volt benne,hogy a szemembe nézzen...pfff:D

Végül rám kente az egészet,hogy engem látott valakivel, de azt is elégé rosszul hazudta.

Aztán még egyszer taliztunk és utána dobott... nekem kellett volna így utólag belegondolva, nagyon hülye voltam... Kiderült,hogy volt akkor más barátnője rajtam kívül.


Úgyhogy ennyit a mai pasikról:) Persze tisztelet a kivételnek!!! Minden lány/fiú tanuljon ebből.


"Ez mi?" Ez kedves kérdező egy pofátlan, gerinctelen, szánalmas alak! Ne foglalkozz vele.

2010. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom már h nem csak engem hozott össze a balsors egy ilyen sráccal. egyébként mi is szinte minden nap taliztunk. Ezért nem tudom hová tenni amit csinált és feldolgozni sem tudom:(
2010. márc. 5. 17:28
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó....

miért nincs büszkeségetek????????

a pasi fusson már utánatok,ne ti utána!!!!

velem is volt már ilyen,hogy csak úgy nem hívott,de és??? ha ekkora egy köcsög,akkor nem érdemel meg. nektek is így kéne gondolkodni... attól hogy rájuk akaszkodtok,még nem fog megváltozni semmi,hanem méginkább elveszitek tőlük a szabadságot,szóval menekülni akarnak...

2010. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!