Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az igazi, nagybetűs NŐ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazi, nagybetűs NŐ?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 09:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
34%

Hasonlítok a második képre :D ...és elvileg a belső tulajdonságok is stimmelnek :D Tudok főzni is :D Hű, most de büszke vagyok magamra :D


Ja, és bár magam is a "gyengébbik" nemet képviselem, leírnám a saját nézőpontomat:

Az Igazi Nő a konyhában szakácsnő, a nappaliban cseléd, társaságban királynő, az ágyban k*rva.

Persze nem kell túlzásba vinni :)


Egyébként férfiismerősök körében végzett kutatás szerint (épp kanbuli van nálunk, XBoxoznak, de megkérdezem :D)

Mell: 80 C-D

Derék: 55 cm

Csípő: 60-65 cm

Hajszín: Szőke-Sötét barna

Szemszín: kék-zöld, sötétebb színek

Orr: pisze

Száj: Angelina Jolie

Szemöldök: vékony, íves

Magasság: 165-170 cm

Súly: 48-50 kg

Lábméret: 38-39

Stílus: Laza/Sportos/Divatos, ugyanakkor nőies


Belső tulajdonságok:

humoros, okos, intelligens, tág érdeklődési körű, szexmániás, hűséges, megértő, bulizós, de az otthon ülős estéket is szeresse, szereti a játékokat (XBox, PS, stb), legyen közös érdeklődési körünk, házias, jól főz, nem hisztizik, legyen önálló, de hagyjon másokat is érvényesülni.


kb ennyit tudtak mondani az urak :)


20/L

2010. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Akkor számomra te vagy a nagybetűs NŐ!!!
2010. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Én is sunáználak akkor :D Mennyi fekvőt tudsz lenyomni?
2010. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

ma 11:43


"Magasság: 165-170 cm

Súly: 48-50 kg"


Na, ez igencsak soványka. :)

2010. nov. 16. 11:53
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
11.43: a leírásodat elolvasva azt állapítottam meg magamban h a nálatok x-boxozó "urak" enyhén pedofil hajlamúak, először is 60-65-ös csípője körülbelül egy 10 éves kislánynak van, még a modellek körében is az elvárt a 90-es csípő...ez meg h 48-50 kg...hát elég anorexiás méretek...de nem baj legalább elkönyvelhetjük h a mai férfiak nem a nagybetős NŐ-ket keresik hanem a nagybetűs KISLÁNYOKAT......:S
2010. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
163 cm vagyok és 48 kg :) és hát igen, a melleimet kivéve "soványka", de mivel nagyrészt izomról beszélünk (a hagyományőrzés a hobbim), ezért nem tűnök olyan "törékeny madárkának", mint amilyennek hangzik ez a súly ezzel a magassággal
2010. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
A csípőméretet én is keveselltem, jómagam egy 82-es csípőmérettel rendelkezem az utolsó mérés szerint... Néztem is a páromra... de ez van :S
2010. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Utánakérdeztem újfent:

A probléma abból adódott, hogy nem ismernek különbséget "csípő" és "derék" között........ issstenem... pasik

2010. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
De én mondtam h jó vagy :D
2010. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

"de nem baj legalább elkönyvelhetjük h a mai férfiak nem a nagybetős NŐ-ket keresik hanem a nagybetűs KISLÁNYOKAT......:S"


Ezt kikérem magamnak! :D

2010. nov. 16. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!