Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék "leszokni" a barátomról?

Figyelt kérdés
Annyira szerelmes vagyok,nekem Ő az igazi,de félek mindent elrontok a túlzott szeretetemmel.Már 10 hónapja 1ütt vagyunk és még mindíg annyira odavagyok érte mint az elején.Neki én vagyok az első komoly kapcsija.Én már többmindenen vagyok túl és nekem már nem is kell más,de nagyon félek egyszer vége lesz, mert még fiatalok vagyunk és neki velem volt a második szexuális kapcsolata.Egy 22 éves srácnak ez kevés ugye?Nagyon félek mi lesz ha szakítunk nekem Ő a tökéletes amióta ismerem oda vagyok teljesen...
2008. jan. 12. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad így hozzáállni egy kapcsolathoz! Most együtt vagytok, nagyon jó minden, és csak erre szabad gondolni!

Mi lesz akkor, ha nem lesz vége? Attól, hogy fiatalok vagytok, még lehet, hogy Ő a tökéletes. Például a szüleim fiatalabbak voltak, mikor megismerték egymást, és még közeledve az 50-hez még mindig nagyon szeretik egymást! :)

2008. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.Csak pozitívan.ne arra gondolj, hogy elveszíted, hanem hogy megtartsd.a tulzott ragaszkodás tényleg folytó lehet.a fiuk hamar bepánikolnak ha azt érzik, hogy bezárják, megkötik őket.élvezd, hogy vele vagy és minden nap mutasd is ki szereteted.hagyj neki szabadságot.és ne feledd: ha szakítotok is, akkor se döl öszze a világ, forog tovább, és te megtalálod az igazit.sok boldogságot nektek!!
2008. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én mindig azt mondom:lehet,h jobban szereted őt mint ő téged.De ezt sose mutasd ki.Mindig 50-50%-ot adj egy kapcsolatba.
2008. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyen negatívan gondolkodni, mert tényleg a negatív dolgokat fogod bevonzani.
2008. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!