Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet normális kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet normális kapcsolat egy nyugodt visszahúzódó srác, és egy nagyon pörgős csaj között?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek bejövök (100%), ő nagyon pörgős, mindig bulizós csaj, én viszont aránylag visszahúzódó és nagyon otthonülős típus vagyok.

Szerintetek működne a dolog hosszútávon?

Akinek van ilyen téren tapasztalata, légyszi írja le!



Én 18F ő 16L


2011. máj. 22. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim esetéből mondom, hogy működhet, de boldog nem lesz igazán. Mármint csak ezek alapján ezt mondanám, de nem ismerlek titeket.

Anyukám nagyon megbánta, hogy hozzáment apához, mert idővel egyre jobban magába fordult, és anya ezt nem bírja, mert ő szeretne eljárni, meg szeret pörögni. Szerintem igazából csak szenvednek egymással, főleg azért nem mennek szét, mert mi ott vagyunk, meg félnének egyedül lenni.

De ez nem feltétlen történne veletek is meg, de én csak ezt a példát tudom adni...

2011. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ideig óráig igen, de hosszabb távon nem. Te sose fogod igazán jól érzeni magad, ha folytan bulizni kéne menni, ő pedig ha otthon kell ülni, vagy nyugisabb programokon részt venni. Persze megteszitek a másikért, de akkor sem fogtok örülni neki és egy idő után ez sok feszültséghez fog vezetni, mert nyilván egyikőtök sem fog megváltozni.
2011. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólokkal. Én is elég pörgős vagyok, megyek ide-oda, és volt olyan barátom, aki minden nap a négy fal közt lett volna legszívesebben. A kedvéért nem mentem sehova, inkább vele voltam és egy idő után teljesen kikészültem. Sehova nem akart velem eljönni, de akkor meg féltékeny volt, ha egyedül mentem. Ezért hogy ne veszekedjünk, engedtem, mindig...

9 hónapig bírtam. Azóta mintha nyaralnék :)

2011. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

NEM!

2 eset:

1)anya soha nem akar sehova menni-esküvő,bál,baráti kör...-apa amikor csak tehetné menne és ezen nem egyszer hallottam őket veszekedni

2)a barátnőm ugyanolyan mint az a csaj akit leírtál és 2 éve összejött egy olyan sráccal mint te.é ezt már akkor sem értettem és 2 évig bírták,most szakítottak nemrég...és ő sokkal felszabadultabb és boldogabb mint az elmúlt időszakban bármikor...

szval NEM!

2011. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk bnőmmel működik ő pörög mint a búgócsiga, én meg elég nyugis vagyok. Majdnem minden hétvégén discoba van én meg inkább koncertekre járok, de azokra is félévente 1x ha elmegyek. 2éve vagyunk együtt és boldogok vagyunk.
2011. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáljátok ki, legfeljebb tapasztalatot szerzel, de mi van ha klassz páros lennétek? :)
2011. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy egy ilyen kapcsolat működjön. Ne menj bele mert csak te jársz rosszul
2011. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Probáld meg szerintem :) Nincs semmi veszteni valód...:D
2011. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100% hogy nem működne. Úgyhogy ne tervezz nagyon előre, egy jó 2-3 hét után rád fog unni. De ha már így alakult használd ki az alkalmat és sunázd meg.
2011. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van egy nagyon jó ismerősöm, aki nagyon pörgős, a férje meg rettenetesen nyugodt. de a két szélsőség, teljes mértékben. boldog házasságban élnek, szóval szerintem működik
2011. máj. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!