Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Másfél éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Másfél éve együtt élek valakivel, de elég lapos a kapcsolatunk. Nemrég megismerkedtem egy 6 évvel fiatalabb sráccal, aki szintén boldogtalan a kapcsolatában, és egymásba szerettünk, nem is kicsit. Mit tegyünk? 26

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 15:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Amikor nekem kellett két lány közül választanom, elképzeltem milyen lesz velük 5 és 10 év múlva. Ha 26 éves vagy, akkor gondolom már nem a féktelen bulikról szól az életed, a mai karriercentrikus világban is 30 körül azért már családon és gyereken szoktak gondolkozni. Fiatalabb korban még belefér egy kapcsolat kialakítása hirtelen kialakuló érzelmek alapján, később az így szerzett tapasztalatok is segítenek a párválasztásban.

Nem írtad ki kezdeményezett, pedig fontos. Gerinctelen dolog kapcsolatban egy újat próbálgatni. Ha nem működik és nem is lehet segíteni rajta akkor ki kell lépni belőle. Mivel itt te őrlődsz, gyanítom, hogy még szereted a párodat. Ő is szeret téged? Ha nem, hagyd ott és keress mást, de korban inkább hozzád illőt. A 20 éves fiú ha igazán váltani szeretne, már szakított volna a barátnőjével, nem tartaná meg a biztonság kedvéért. A hűség egy fontos tulajdonság, ha most nem elég neki a párja, lehet, hogy később sem lesz az. Vonzó lehetsz számára, mint érettebb nő, de pár év múlva a vele egyidősek, még pár év múlva a nála fiatalabb lányok is azok lesznek. A fiatal korban idősebb nőt választó férfiak idővel általában fiatalabbat keresnek. Én is azt tettem. Ennyi idősen már hosszabb kapcsolatokat keress, párod legyen és ne alkalmi partnered vagy futó kalandod. A jövődet építsd!

2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!