Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerető-státuszú pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerető-státuszú pasik hogyan éreznek?

Figyelt kérdés

-szexkapcsinak indult, ismerősöm tesója, ő épp szingli egy ideje, nekem meg van egy különélős házasságom (x okból és nem én vagyok a ludas, csak hogy ne ezen lovagoljunk)

-ő 24 éves és egy kis aranyos gyerek egyébként, de sok dologban nagyon éretten gondolkodik

-őrületes a szex vele, hasonlóképp el van ájulva tőlem

-nem volt még ilyen kapcsolata, sokszor észreveszem, azért mondd fura dolgokat mert nem tudja kezelni

-néha úgy kezel, hogy én csak a "páciense" vagyok akit kezel, utána meg szex közben úgy ér hozzám, hogy van érzelmi töltete

-ő úgy gondolja, hogy én el vagyok kötelezve, ezért nem is éli bele magát szerinte, ez volt:

Most megkérdezte, mi lesz ha lesz barátnője valamikor. Mondtam neki, hogy akkor szünetet tartunk. :-)De, hogy akkor lehet, hogy azt megcsalná. Akkor minek csaj, én nem vagyok elég? Deee, de hát Te el vagy kötelezve.

És akkor megint hol kedveskedik és hozzámbújik, hol megint megkapom, hogy mi kvázi nem vagyunk együtt stb. Mikor céloztam rá, hogy nekem a csak üres szexnél több kell, szakítani akart, utána meg megint ő járt utánam.

Amit az egészből ki akarok hozni:


Egy pasi, ha nagyon bírja a lányt és a közös hobbijuk és összeköti és frenetikus a szex, akkor van esély rá, hogy ebből szerelem lesz,ragaszkodás vagy veszett fejsze nyele?


(kérnék szépen értelmes válaszokat és ne vesszünk el a részletekben pls, köszi)


2010. nov. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"ne vesszünk el a részletekben pls"


neked sikerült

2010. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-D igazad van, belátom
2010. nov. 22. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A csajok meg nagy mesterek abban, hogy saját magukat tereljék félre, szóval ez a köztünk nem lesz semmi komoly dolog is valószínű csak szöveg. Nem foglalkoznál vele 1-2 hétig, tuti futna utánad azok alapján, amit írtál. És akkor már realizálná ő is, hogy csak szöveg. Addig nem biztos.
2010. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!