Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy itthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy itthon, magamban mindig úgy várom hogy lássam de amikor látom meg félek odamenni hozzá?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú és néha mikor hazafele megyek látom a buszon. szokott köszönni és mindig mosolyog de ő teljesen más mint én. ő bulizik meg minden nekem meg még barátom sem volt... és ha elkezdenénk beszélgetni se tudom mit tudnék mondani neki :(

15L


2010. nov. 24. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

hm együtt érzek veled :(én is valahogy így vagyok...

nagy bátorság,oda mész beszélj vele,kérj vlami elérhetőséget.igazából beszélni fog ha már oda mentél.szóval nem kell parázni.ez hogy bulizik te meg nem stb.... ez semmi,ismerkedéshez semmi köze

sok sikert és szerencsét


F/17

2010. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszer talán lesz bátorságom :( köszi
2010. nov. 24. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj hova valósi vagy??

Csak úgy érdekel hogy tudnék-e neked segíteni ,amúgy mosolyogj a srácra meg kicsit adj neki jeleket és úgy lehet podajön hozzád ha te nem mégy hozzá !!!

2010. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnálom de nem szeretném leírni ide :)

ahányszor látom és köszön mindig mosolygok ,mert ahogy ő mosolyog nekem is kell annyira aranyos... :\

2010. nov. 26. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz azon,"vajon mit gondolhat rólam?mm..inkább nem megyek oda". Amíg nem ismer,semmit nem gondolhat rólad :D Szóval előre ne félj tőle,max leharapja a fél füled..
2010. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!