Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici babával lehet párt találni, vagy nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
NEM NEHÉZ,CSAK SZERENCSE KELL HOZZÁ.AZ A LÉNYEG HOGY A BABÁT IS UGYAN UGY ELFOGADJA MINT TÉGED.EZT ÉSZRE KELL VENNED A BABA HOZZÁ ÁLLÁSÁHOZ.HA NEM IGY LÁTOD,DOBNI KELL.MERT HA KELL A TEHÉN KELLJEN A BORJU IS.NEKEM 2 GYEREKEM VAN NÁLLAM 4 ÉVVEL FIATALABB SRÁCCAL HOZOTT ÖSSZE A SORS ÉS 4-EN TÖKÉLETESEN ELVAGYUNK.1 JÓ TANÁCS:HA NEKI IS VAN GYEREKE INKÁBB NE PROBÁLKOZZ AZ ÁLTALÁBAN ROSSZUL SÜL EL.
2009. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem, hogy Te is tudod a választ, hiszen benne van a kérdésedben. Persze, hogy nagyon nehéz. Viszont itt a saját példám: én egyszer beleszerettem egy férjezett, kétéves kisgyerekes nőbe, akinek sajnos nagyon rossz volt a házassága. Nekem elég komoly lelki trauma volt szeretőnek lenni, neki meg megcsalni a férjét, de ha velem marad, elfogadtam volna a picivel együtt, feleségül is vettem volna. Aztán máshogy alakultak a dolgok, maradt a férjével. A lényeg az, hogy nehéz, de nem lehetetlen, csak próbálkozni kell. Mivel egy kisbabás asszony nem mehet bulizni, ilyesmi, én a helyedben regisztrálnék valamilyen népszerű társkereső oldalra, ott feltennék pár babás fotót, és őszintén elmondanám, hogy mi a helyzet... szerintem érdemes lenne megpróbálni. Lehet, hogy találsz egy bűbájos fickót, akinek nem lehet gyereke, és pont ezért fogsz kelleni neki. :)
2009. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Akinek pici babája van az normális esetben nem tud energiát fektetni egy új kapcsolat kialakításához, csak a gyermeke rovására. A másik fél pedig hasonló okok miatt korlátokba ütközik, amit általában nem tudnak kezelni. Tapasztalatom szerint a gyermek 2-3 éves koránál elöbb nem jöhet a képbe új kapcsolat.

Én egyedül maradtam a gyermekem születése elött, és 3 éves volt amikor már valamiféle kapcsolat szóba jöhetett, de még akkor is lelkiismeret furdalásom volt.

Mindenképp megsinyli a gyerekkel való kapcsolat, ezért nem árt ezt minél későbbre halasztani.

2009. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondolom, hogy nem könnyű, de fiatal vagyok még, nem szeretnék egyedül maradni örökre.
2009. jan. 15. 08:59
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó hozzászóló én ezt megcáfolnám,mert nekem a párom szülés után 6 nappal lépett be az életünkbe,és úgy neveli a kislányomat,mintha a sajátja lenne! (5 éve)
2009. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok,én biztos vagyok benne,hogy találni fogsz valakit!
2009. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szia!van egy ismerősöm aki most egyedül neveli a kislányát mert a felesége a szülés után félével ott hagyta a babával együtt!!25éves a srác!!de nem igazán talál magának barátnőt mert ha megtudják hogy van egy babája akkor egyből faképnél hagyják!!pedig adig minden rendben van ég azt hiszik hogy egyedül van!!
2009. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!
2009. jan. 15. 10:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, amit az utolsó válaszoló írt. Azt hinné az ember, hogy férfiként könnyebb. Ez nem túl biztató.
2009. jan. 15. 10:58
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kézenfekvő lenne ha a fenti válaszadó privát levélen keresztül, mondjuk email cím megadásával összeismertené a Kérdezőt és a kisbabát egyedül nevelő férfi ismerősét!!!!! Bírnám, ha megtetszenének egymásnak, meg szerintem ők is! :D:D:D De ha ez nem is, tanácsokat adhatnak egymásnak a kisgyerek ellátásához ill. a párkereséshez.

Szerintem éppenhogy egyenlő helyzetet teremt, ha a leendő pasinak is van általa nevelt gyereke. Nem értem, ez miért sülne el rosszul, szerintem ez esetben annál inkább kell próbálkozni!!! 2 elhagyott fél gyakran jobban megérti és megbecsüli egymást.

Persze adódhatnak nehéz helyzetek a kisbabával való társkereséskor - azért ha van aki pár órára vigyáz a picire, igenis dugd ki néha az orrod, urambocsá' az se bűn, ha bekukkantasz egy buliba! (Én is elráncigáltam ám kisbabás barátnőmet egy koncertre, a felére el is jött, a gyerekre addig a nagypapa vigyázott.)

Az én barátnőmnek is sikerült kisbabával párt találnia, (akinek nincs gyereke). A kislány őt szólítja apának.

2009. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!