Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhat párt egy fiús lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat párt egy fiús lány?

Figyelt kérdés

Igazából sosem vonzottak az igazi lányos dolgok. Ettől függetlenül persze, én is szeretem a szép ruhákat, meg ékszereket, de valahogy annyira nem izgat, mint a barátnőimet.

Sokkal szívesebben megyek inkább valami kulturális programra, vagy pedig szívesen hallgatom apát, hogy hogyan szerelte a motorokat, lőni járok, karatéztem és számítógépes játékokat is játszom. Szerintetek ez baj? Sokszor, amikor hallok lányokat beszélgetni, furán érzem magam, mert engem azok a dolgok nem foglalkoztatnak igazából.


És a kérdésem második része pedig: vannak olyan fiúk, akik az ilyen lányokat szeretik, és esetleg ők is ilyenek? Mert sajna az én ismerőseim között nem nagyon vannak ilyenek, de én pedig egyszerűen nem tudom elképzelni magam ilyen discós partyface-ekkel. Volt már több barátom, de két éve elegem lett az ilyen "mű-férfiakból" és azóta nem találtam olyan embert, aki másmilyen lenne (habár volt egy hosszú időszak, amikor nem is kerestem). Az, hogy nem találtam, talán lehetett a középsuli viszonylag zárt világa miatt is.


Nagyon szépen kérlek titeket, hogy az idétlen válaszokat mellőzzétek...

Mindenkinek további kellemes napot!

19L Budapest


2011. nov. 3. 14:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Elmész sportolni (incl. küzdősport) és tuti találsz férfias férfit.
2011. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Minden pasinak más az izlése :) Nincs helyileg lekötve hol találhatsz ilyeneket. Én személy szerint nem szeretem a sört, a sportokat nézni, autót szerelni vagy beszélni róluk stb. Mégis férfi vagyok ettől még, csak nem sablon :) 21/F
2011. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Hát ahová jártam, csak haverként tudtam kezelni az oda járókat. =)

Lehet, hogy én jártam rossz helyre, de ott nem ütött be a szikra. =S

2011. nov. 3. 14:47
 4/28 anonim ***** válasza:
Az egy teljesen más dolog, hogy mikor és hogyan üt be a szikra. Az nem attól függ, hogy hova jársz vagy hol szocializálódsz. Az csak jön és kész :)
2011. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nézz le amerikai foci edzésekre, mind ott vannak.
2011. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Azért mert ilyen széped kérted;


Nem feltétlen vagy fiús azért mert nem az idióta plasztik társadalmunk által előírt dolgok érdekelnek mint nőt. Ha volt már kapcsolatod, akkor azt már sejtheted hogy a férfiaknak megfelelsz így is.


A kérdésedre pedig, én a helyedben megpróbálnék az érdeklődési körömnek megfelelő hobbyt találni, ott találkozol férfiakkal, pláne amiket leírtál.


Szerintem elég egyszerű.


27/F

2011. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ez eddig oké, de akkor milyen pasikat szeretnél magadnak? A "mű-férfiak" kifejezés miatt kérdezem ezt.
2011. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom az ilyen lányokkal. Jobban szeretem azt hallgatni, hogy milyen f'sza volt a kirándulás, motorozás stb. mint azt, hogy milyen f'sza volt a shopingolás, sminkelés stb. Ilyen téren nálam nyerő vagy. De azért legyen benned egy kis nőiesség, csak a hecc kedvéért. :D
2011. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, leszámítva, hogy engem nem érdekelnek semmiféle jármüvek..


Az a baj, hogy ilyen hozzám hasonlót nehéz találni... :)


17/L

2011. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Egyszer randiztam egy olyan sráccal, aki mesélte, hogy elment a tesójával szoláriumba, meg kiszedte a szemöldökét, és nem-tudom-hány-ezer-forintos farmert vett magának a múltkor. Amikor ezt már tíz perce részletezte, kezdtem kicsit kényelmetlenül érezni magam, mert én inkább a természetes szépség híve vagyok, és nem kunyizom pénzt a szüleimtől hetente, csak azért, hogy "menő" cuccokban járjak. Szerintem ez nem olyan nagy igény, vagy igen? =(


Belsőleg meg csak annyi kérésem van, hogy ne legyen egy birka a sokból, aki csak sodródik a tömeggel, legyenek önálló gondolatai.

2011. nov. 3. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!