Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha nem is lenne normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozi84 kérdése:

Mintha nem is lenne normális lány ezen a bolygón! Most komolyan,26 éves vagyok és nem tudom miért nem kell a nőknek rendes pasi, akivel szórakozni, komoly dolgokról lehet beszélni. Egy lelki társra van szükségem, nem üresfejű libákra, miért nincs?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok fenn társkeresőkön, vagy járok szórakozni, igyekszem mindent elkövetni, hogy észrevegyenek. Senki nem talál meg, mintha nem léteznék
2010. nov. 27. 14:27
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Pont azért vagyok msn-en, hogy találkozót szervezzek meg egy kicsit megismerjük egymást. De nem merem megemlíteni a randit, hagyom a lány kezdeményezze a találkát. Ez eddig nem jött össze
2010. nov. 27. 14:49
 12/36 A kérdező kommentje:

utcán? ott soha

bárokban, pubokban nincsenek egyedülálló lányok

még esetleg táncolni kéne, de ez nem az én műfajom

aztán még ott vannak a színházak, mozik, koncertek - nem, itt sem sikerül sosem

2010. nov. 27. 14:52
 13/36 A kérdező kommentje:
Most jelenleg egy visszahúzodó lánynak jobban örülnék, pedig pont nem akarok bezárkozni egy szobába. Talán azoknak a lányoknak, akiknek nincs önbizalmuk, több szeretetet tudnak adni, ez az én véleményem...
2010. nov. 27. 14:54
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olvastam a komikat, és azt kell, h mondjam, h meg tudom érteni a helyzeted, mert kb én is így vagyok...azzal a különbséggel, h fiatalabb vagyok, és lány. De néha hasonlóan érzek Nagyon szeretnék már egy normális kapcsolatot egy rendes sráccal, aki szeret, megbecsül, tisztel, elfogad, stb..pont azok a dolgok hiányoznak, amik manapság már nagyon nincsenek benne a fiatalokba...hiába járok bulizni, szórakozni, ott szinte esélytelennek találom, h találkozzak rendes sráccal, aki még oda is mer jönni hozzám...máshol meg hol lehetne?


Neten is próbáltam...hasonló érdeklődési kör..stb..gondoltam hátha...de rájöttem, h abból nagyon nagyon ritka esetben születhet valami jó...úgyhogy én sem tudom már mit csináljak, hova menjek...:/


És az a vicc, h én egy rendes értelmes, visszahúzódóbb típusú aranyos lánynak tartom magam, és így nem jön össze semmi...holott ma már elég "trendi" lett a pasik körében, h: "hű nekem normális csaj kell"....ahha...csak nem tudom kinek mi a normális...úgyhogy nem egyszerű a helyzet.


Nem is tudom mit javasoljak Neked...csak próbálj megmaradni olyannak, amilyen vagy, és ne add fel!

2010. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Mindenki mást tart normálisnak, én azt szeretném egy lányban, ha szeretne, őszinte, kedves, aranyos lenne, és nem használjon ki. Az sem probléma, ha eljárna velem szórakozni (persze nem megvadult helyekre, mint pl a diszkó). Alapból jóindulatú ember vagyok, szeretek adni
2010. nov. 27. 15:23
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt én is szeretném tudni...

18/f

2010. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 asdface ***** válasza:
80%
könyvtár
2010. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
61%
A lányoknak csak a külső számít, szal ha nem találsz csajt, akkor a külsőddel lehet vmi gond. A másik, h msn-en ne várd, h találkozót kezdeményezzenek, az a te dolgod!
2010. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Ezt csak úgy hallottam fórumokban, hogy msn-en nem én kezdeményezem a randit, mert az nyomulásnak tűnne, el kell telnie egy kis időnek, amig meismerjük egymást, szal így se, úgy se jó.


Másik hozzászóláshoz meg annyit, én nem hiszem h a külsőmmel gond lenne, ezzel nincs gond, sztem. Inkább akkor nem dúsgazdag, diplomás. Én csak egy technikus vagyok átlagbérrel, ennyi.


Ismerek egy embert, aki teljesen lemondott a nőkről, én szeretném ezt elkerülni. Amit akarok, az meglesz, de jelenleg úgy tűnik, nagyon minimálisak az esélyek! Bízom a jövöben, de az egyedülléttől herótom van már. Túl vagyok egy 5 éves kapcsin, elötte meg alig volt mellettem valaki. Tini koromban meg csak a billentyűzetet nyomtam, mint ahogy most... ááá... kivan a púpom

2010. nov. 27. 15:39
 20/36 A kérdező kommentje:
könyvtár? gondolkodom rajta. Az a baj, h nem szoktam olvasni, csak fórumokat :)
2010. nov. 27. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!