Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha nem is lenne normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozi84 kérdése:

Mintha nem is lenne normális lány ezen a bolygón! Most komolyan,26 éves vagyok és nem tudom miért nem kell a nőknek rendes pasi, akivel szórakozni, komoly dolgokról lehet beszélni. Egy lelki társra van szükségem, nem üresfejű libákra, miért nincs?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok fenn társkeresőkön, vagy járok szórakozni, igyekszem mindent elkövetni, hogy észrevegyenek. Senki nem talál meg, mintha nem léteznék
2010. nov. 27. 14:27
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Ja igen, a társkeresőkről még annyit, hogy megtalálnak a budapestől távol élők és a 26 év felettiek...
2010. nov. 27. 15:54
 22/36 anonim ***** válasza:
73%
Nos, a tapasztalataimból a lényeg: Szórakozóhelyi ismerkedéshez Nagyon jól kell kinézned, olyan igazi csajozósnak, különben eleve esélytelen vagy. Vigasztaljon a tudat, hogy ott bizony hosszú távú kapcsolatok nem köttetnek. MSN másra nem jó, csak hogy alaposan lekáderezzenek, igen, anyagilag. Tehát a helyzet lassan kilátástalan. Év elején belekóstoltam egy „normális” lányba, köszi, de inkább ne mondja magát normálisnak. Sajnos a tutit nem tudom megmondani neked, de egy valami a nagy ellenséged: beletörődésnek hívják. Fogd fel úgy, hogy minél több csalódás ér, annál erősebb leszel, hidd el nekem.:)
2010. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Igen, van benne igazság, és próbálom a kudarcokat a javamra fordítani. Viszont, nem csak anyagilag húznak le, hanem felállítanak egy listát, és ha valamelyiken megbuksz, akkor lapát. Ez van, alkalmazkodás? Na ezt a volt barátnőm egyenesen nem ismerte, pedig egy jó kapcsolat egyik alapköve, hogy elfogadjuk egymást olyannak, amilyen, persze vannak olyan dolgok is, amit nem lehet elfogadni (pl. alkoholizmus). Persze egy nőért meg kell küzdeni, de ne lista alapján pateroljanak ki könyörgöm. Velem meglehet beszélni a dolgokat, nem vagyok fal!
2010. nov. 27. 16:12
 24/36 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs semmi baj a rendes fiukkal.

Illetve két baj van.

1. összejönnek velem, majd amikor már elég tapasztalatuk van lelépnek és végre össszeszednek egy bombázót. Két ilyen fium volt és jobban becsapva éreztem magam, minta egy rosszarcu csapott volna be. Tedd össze a két kezed, veled ez megtörténhetne?

2. Lehet ,hogy végül is neked tul nagyok az igényeid. Nem hagynád e ott a csajt, ha kiderülne, hogy nem olyan tökély?

3. Alapból szeretem a rendes fiukat, sokkal inkább, mint a diszkópatkányokat.

De van, akiben nincs elég izgalom, érdekesesség. Ez függeltenül mindentől kell egy kapcsolatba. Nem lehet mindent : megbeszélni. kell a spiritusz, nem tudom érted- e miről vakerálok?

2010. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 16:44


Otthagytak, milyen izgalom kell még neked? Tudod az a baj, hogy nagyon sok lánykából hiányzik az alkalmazkodó készség. Azért kicsit kívánom az ilyeneknek, hogy majdan a kedves férjed 3 gyerek mellett adjon okot az izgalomra… Erre szoktam azt mondani, hogy megérdemlitek.

2010. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Kedves 16:44, akkor az a 2 fiú nem volt teljesen rendes, normális.Ennyit tudok hozzáfűzni.
2010. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Kedves 16:44 :) Én meg mindent visszaszívok, ha legalább egy randiig eljutok.
2010. nov. 27. 17:06
 28/36 anonim ***** válasza:
melózol? ott találhatnál normális csajt. v járj el konditerembe v sportolni stb.
2010. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Van sok barátod, ismerősöd, haverod? Mert szerintem azoknak az embereknek könnyebb, akiknek sok ismerőse van, nagyon nyitott, társasági ember. Az, hogy elmész néha ide-oda szerintem még nem elég. Diszkót felejtsd el szerintem. a legtöbb ember szerintem valami ismerős által jön össze egymással, valamint közös iskola, munkahely, hobbi. Aztán társkereső, szerintem ez ritkább, de ott is van esély. Nekem most nincs barátom, de az ismerőseim nagy része, mind valaki által jött össze azzal, akivel most együtt van. sok sikert

18L

2010. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Kedves piszkálódó.

Akármit is gondolsz, bár nem is ismersz, valószinüleg jobban ismerem a saját nememet, mint te.

2010. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!