Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha nem is lenne normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozi84 kérdése:

Mintha nem is lenne normális lány ezen a bolygón! Most komolyan,26 éves vagyok és nem tudom miért nem kell a nőknek rendes pasi, akivel szórakozni, komoly dolgokról lehet beszélni. Egy lelki társra van szükségem, nem üresfejű libákra, miért nincs?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok fenn társkeresőkön, vagy járok szórakozni, igyekszem mindent elkövetni, hogy észrevegyenek. Senki nem talál meg, mintha nem léteznék
2010. nov. 27. 14:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

16:52 nek.

Férjem, üzeni, hogy ne izgulj , jut még neked is babér valahol.Tudod nálunk minden rendben müködik, és van elég izgalom. Nem kell neki másfelé keresgélnie,

élhetetlen barátom.

2010. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

ma 14:49


"A kérdező kommentje:

Pont azért vagyok msn-en, hogy találkozót szervezzek meg egy kicsit megismerjük egymást. De nem merem megemlíteni a randit, hagyom a lány kezdeményezze a találkát. Ez eddig nem jött össze"


Valahogy nem lep meg engem ezek alapján, hogy nem jött össze.


ma 14:52


"A kérdező kommentje:

utcán? ott soha

bárokban, pubokban nincsenek egyedülálló lányok

még esetleg táncolni kéne, de ez nem az én műfajom

aztán még ott vannak a színházak, mozik, koncertek - nem, itt sem sikerül sosem"


Mi a bajod az utcával?

Bárok, pubok - persze, hogy nincsenek, de ezek a helyek nem is alkalmasak a társkeresésre.

A tánc pedig ha tetszik, ha nem, sok lánynak bejön, én így tapasztalom.

A színház, mozi, koncert - no, ezekre a helyekre sem feltétlenül ismerkedni járnak az emberek. :)

Ezekről nagyjából ennyit.


ma 14:54


"A kérdező kommentje:

Most jelenleg egy visszahúzodó lánynak jobban örülnék, pedig pont nem akarok bezárkozni egy szobába. Talán azoknak a lányoknak, akiknek nincs önbizalmuk, több szeretetet tudnak adni, ez az én véleményem..."


Az ilyen lányokat meg pont, hogy nem ezeken a helyeken fogod megtalálni.


"A kérdező kommentje:

Mindenki mást tart normálisnak, én azt szeretném egy lányban, ha szeretne, őszinte, kedves, aranyos lenne, és nem használjon ki. Az sem probléma, ha eljárna velem szórakozni (persze nem megvadult helyekre, mint pl a diszkó). Alapból jóindulatú ember vagyok, szeretek adni"


És tutira a megfelelő helyen keresed őket?


ma 15:39


"A kérdező kommentje:

Ezt csak úgy hallottam fórumokban, hogy msn-en nem én kezdeményezem a randit, mert az nyomulásnak tűnne, el kell telnie egy kis időnek, amig meismerjük egymást, szal így se, úgy se jó."


Ez meg egy jó nagy hülyeség. Ki más kezdeményezzen, ha nem a férfi? Az meg, hogy megismered előtte egy kicsit... az internet rendkívül csalóka, lehet, hogy a valóságnak köze nincsen ahhoz, mint amit az interneten keresztül elképzelsz a másikról.


"Másik hozzászóláshoz meg annyit, én nem hiszem h a külsőmmel gond lenne, ezzel nincs gond, sztem. Inkább akkor nem dúsgazdag, diplomás. Én csak egy technikus vagyok átlagbérrel, ennyi."


Vannak még lányok, akik nem a diplomára és a pénzre mennek. Persze, nem sokan, és éppen ezért türelem kell a megtalálásukhoz.


"Ismerek egy embert, aki teljesen lemondott a nőkről, én szeretném ezt elkerülni. Amit akarok, az meglesz, de jelenleg úgy tűnik, nagyon minimálisak az esélyek! Bízom a jövöben, de az egyedülléttől herótom van már. Túl vagyok egy 5 éves kapcsin, elötte meg alig volt mellettem valaki. Tini koromban meg csak a billentyűzetet nyomtam, mint ahogy most... ááá... kivan a púpom"


Talán, ha nem keresnéd ennyire görcsösen. :)


ma 15:41


"A kérdező kommentje:

könyvtár? gondolkodom rajta. Az a baj, h nem szoktam olvasni, csak fórumokat :)"


Mások is olvasnak fórumokat. Ott is lehet ám ismerkedni. Hajrá!


"A kérdező kommentje:

Ja igen, a társkeresőkről még annyit, hogy megtalálnak a budapestől távol élők és a 26 év felettiek..."


Jahh kérem, egy párkapcsolatért bizony meg kell dolgozni. :D Ha neked az utazás nem fér bele, akkor az pech. :) Mellesleg, 26 év feletti? Miért, te hány éves is vagy?


"A kérdező kommentje:

Igen, van benne igazság, és próbálom a kudarcokat a javamra fordítani. Viszont, nem csak anyagilag húznak le, hanem felállítanak egy listát, és ha valamelyiken megbuksz, akkor lapát. Ez van, alkalmazkodás? Na ezt a volt barátnőm egyenesen nem ismerte, pedig egy jó kapcsolat egyik alapköve, hogy elfogadjuk egymást olyannak, amilyen, persze vannak olyan dolgok is, amit nem lehet elfogadni (pl. alkoholizmus). Persze egy nőért meg kell küzdeni, de ne lista alapján pateroljanak ki könyörgöm. Velem meglehet beszélni a dolgokat, nem vagyok fal!"


Pedig ha tetszik, ha nem, a legtöbb ember így tesz. Van egy elvárási lista, aminek meg kell felelnie az illetőnek, ha nem felel meg, akkor felesleges a párkapcsolatra vezető útra rálépni. És én ezt férfiként mondom.

2010. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Menny azt csajoz be egy discoba (mindenki olyan nagy dobra veri a csajozást)
2012. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 asdface ***** válasza:

VAn egy mondás.

Ha kergeted a pillangót elrepül előled,de ha leülsz és csendben vársz le száll rád.

Az a baj, hogy nagyon rágörcsölsz a társkeresésre és ezzel elriasztod a lányokat. Meg kell tanulnod, hogy egy kapcsolatot /szerintem/ játékosan kell felfogni, nem szabad beleszakadni a szerelembe, magától kell jönnie.

24/f

2012. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Diszkoban,buliban nem is fogsz találni.Menj máshova,keress máshol,máshogy!Pl vallási közösségben.Én nem hiszem,hogy rágörcsölsz!Nem baj az,ha a fiú a kezdeményező!A rendes,normális lányok azt szeretik,ha a fiú udvarol,és a fiú a kezdeményező!
2012. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Ha akarod,privátban is "beszélgethetünk"...
2012. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!