Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, bevállalnátok fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, bevállalnátok fiatal lányt gyerekkel?

Figyelt kérdés
22 évesen 2 gyerekkel,jól nézek ki,dolgozok,egyedül élek,talpra esett vagyok.Idősebb férfiak véleménye érdekelne,főleg( 25 felett).aki komoly kapcsoltra gondolna,és nem szexre.170 cm magas ,szőkésbarna haj,kék szem.
2010. nov. 29. 17:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hát ez azért alapvetően egy elég bonyolult kérdés:)

Ha olyan a lány h megéri, és full bele estem.

Ha a gyerekek elfogadnak.

Ha nem lenne még 1 évem a suliban.

Nagy bizalom kell a kapcsolat iránt ahhoz hogy az ember meg merje kockáztatni azt hogy egy esetleges szakítás a 2 gyerek rovására mehet...

stbstb... de alapvetően ha minden klappol akkor igen.


ja és sry de csak 20F

2010. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nos ez tényleg elég bonyolult kérdés. De ha bejössz és szimpatikus vagy, és tényleg komoly kapcsolatot keresel nem csak pótapát a srácoknak akkor simán. 26/f


Nekem egy kollégám jött össze egy hölggyel (igaz ők már 30 felettiek) szintén két gyerekkel, és azóta boldogan élnek, összeházasodtak, és vettek egy házat is. :)

2010. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Őszintén én nem nevelném más gyerekét..

Lehet h normális nő vagy és nem a te hibád h egyedül maradtál 2 gyerekkel de nem...

31/f

2010. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én igen ,csak én már nős vagyok!De neked is jön majd valaki,még fiatal vagy!
2010. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fel nem nevelném más férfi gyermekét... Az a lúzer, aki ezt megteszi.
2021. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!