Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok, és hogyan reagáltok, ha egy idegen srác leszólít benneteket és közben láthatóan zavarban van?

Figyelt kérdés

Csajozás terén szárnyaimat bontogató srác vagyok. Nincs sok gyakorlatom ebben, mert hosszú kapcsolataim voltak csak, most is azt keresek.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert iszonyúan zavar, hogy ha leszólítok egy lányt, akkor totál kikészülök: elvörösödök, ver a víz, zakatol a szívem, remegek. :D Nagyon gáz... :D

Ez az egyik legnagyobb visszatartó erő. Attól parázok, hogy csak hülyét csinálok magamból, hogy pont emiatt nem jön össze a dolog, mert ugye a lányok a határozott pasikat szeretik, én meg...hát nem azt a benyomást keltem.


2010. dec. 3. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint :)

Szóval a reakciójával nem volt gond, sokkal rosszabbra számítottam. És annyira sajnálom hogy nem sikerült, érezni lehetett hogy nem akar megbántani... :( Annyit hozzátennék még, hogy normális, értelmes lánynak tűnt az illető, ezért mertem bepróbálkozni nála. Tudom, erre nem lehet alapozni, külső alapján nem célszerű megitélni hogy milyen ember a másik, de nekem ezegyszer bejött :) Mellesleg a lány 10/10-es volt (szerintem :)), szóval az az elmélet is megdőlni látszik, hogy a szép nők bunkók/buták, stb...


De lányok ti is írjatok már, hogyan reagálnátok ilyen helyzetben? :)

2010. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Imádnivaló:)
2010. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek: engem totál lelombozna, ha a srác, aki leszólít, elvörösödik, dadog, vagy valami hasonló. Én a határozott pasikat szeretem (ami persze nem egyenlő a bunkóval:)).

Viszont én csak egy vagyok a sok közül. Biztos vagyok benne, hogy van olyan lány, akinek az tetszik, ha egy picit esetlen a srác. Próbálkozz szerintem, a mai srácoknál már az is nagy dolog, ha nyílt terepen(:P) le mered szólítani a csajt. Hajrá:)

2010. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!
2010. dec. 6. 17:55
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha odajönne egy ilyen fiú hozzám mert látnám rajta hogy tényleg érdekli a dolog és nem csak egy újabb hülyegyerek aki csak beszólogatni tud.Szerintem nagyon imádnivaló:)Sok sikert remélem sikerül vannak azért olyan lányok akiknek ez bejön.
2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, az a lényeg, hogy ne gondolkozz. Meglátod egyből irány felé, semmi olyan, hogy juj most mit is kéne mondani, ha nem jut eszedbe semmi elég egy "szia" is és utána, ha ha van esélye a dolognak jön magától minden. Az a lényeg, hogy add magad és ne azon gondolkozz, hogy mit mondj amitől csúszik le a bugyi egyből;) És irtad, hogy az őszinteség híve vagy te is, akkor lehet úgy csinálni, hogy szia, nagyon tetszel, ráérsz beszélgetni egy picit?
2010. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én egyetértek azzal hogy a külsődön fog mulni.

de...

a külső ami megfog belső ami megtart.

ne izgulj ha nem jön össze akkor találsz mást biztosan:D

minden okkal történik:D

2010. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat! :D
2010. dec. 6. 19:06
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos :)

18/L

2012. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ilyen parázós, szorongós emberként a lehető legrosszabb, amit tehetsz, hogy vadidegen csajokkal próbálsz ismerkedni, akiknek a reakcióját egyáltalán nem tudod kiszámítani, tehát mindig ott van a brutál megaláztatás lehetősége. Mi a fenéért nem próbálkozol olyan lányokkal, akiket már ismersz valamennyire? Suliban, melóhelyen, társaságban, akárhol. A lényeg, hogy ne teljesen ismeretlenek legyenek.
2012. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!