Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell beadni az irígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell beadni az irígy bnőiknek, hogy vége a kapcs. Azzal a helyes pasival?

Figyelt kérdés

ugyanis bnőim egytől egyig hajtanak a barátomra és alig várják, hogy szakítsunk

mindig gúnyosan mosolyognak, ha valami bajt éreznek velünk

viszont így 1,5 után én el jutottam odáig, hogy szakítok, ami fájni fog nagyon, de vele maradni rosszabb lenne.

a bnőimnek hogy adjam ezt elő, hogy ne jöjjön elő a káröröm? ami nekem úgy fáj tőlük.

amúgy ritkán tartok velük kapcsolatot, és úgy is eljutna a fülükbe, csak azt a szemét vigyort akarom letörölni.


2010. dec. 4. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Off:A barátnőid hülyék.
2010. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szarért barátkozol ilyen irigy libákkal? Most komolyan elhagynád a barátaidat, azért, hogy ne piszkáljanak? Tudod mi lesz, ha szakítasz? Az összes "barátnőd" rá fog hajtani a barátodra, te megbánod és majd sírsz, hogy szíved szerint visszacsinálnád. Csak nem biztos, hogy egy ilyen magánakció után az illető fiú folytatni akarja majd. De hát te tudod.
2010. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*barátodat.
2010. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
öribarik.
2010. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen miatt nem érdemes szakítani a barátoddal örülj neki, hogy jó pasid van és irigyek rád :)Ha azt látják rajtad, hogy nem érdekel mit gondolonak idegesek lesznek és abba fogják hagyni.
2010. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
emiatt nehogy szakíts vele!!!
2010. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Moszuke ***** válasza:

szerintem ti félre értettétek a kérdést...


a válaszom pedig:

az ilyen emberek nem barátok.

2010. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

egyik: nem ez a szakítookom, hanem más

másik: nem tartok már ezekkel a bnőkkel kapcsolatot, csak ha véletlen összefutunk, tapadnak rám, és minimum köszönök


csak azt akarom elérni, hogyha szakítok ne az aljasság legyen bennük. hogyan tudnám őket befolyásolni?

2010. dec. 4. 14:46
 9/13 Moszuke ***** válasza:

érzelmi zsarolással tuti kivitelezhető, hogy ne legyen vigyor az arcukon:)


van egy könyv ami erről (is) szól:

***Barbara Pease - Allan Pease - Miért hazudik a férfi, miért sír a nő***


de nem fogod elolvasni tudom. tehát tömören:


sírj, de csak finoman, és mondogass ilyeneket hogy: bezzeg ő, ő sosem, ő mindig, ajj.. stb:D

bár a dolgot nem épp erre tervezték, de célnak megfelel.

2010. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod befolyásolni, mert eleve romlottak. Ja, és ezek nem barátnők... Nem is köszönnék nekik a helyedben!!!
2010. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!