Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam? Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doddie kérdése:

Nagyon elrontottam? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy volt egy pasim, de szakitottam vele, mer t a baratnom azt mondta, nem erdemel meg engem... Es en ezt elhittem.. Es akkor szakitottam vele..

Csak utána az álitolagos "barátnőm" elkezdett vele járni, most is járnak, a barátnőm nem olyan szép szeritnem mint én... és 3x jártam a volt pasimmal, és most mit csináljak.??? Szörnyen esik ez nekem, és most félek hogy őt szereti meg midnen... A barátnőm meg direkt előttem mondja azokat amit álitolag a volt pasim mondd neki h :"milyen szép vagy, sokkal jobb vagy mint a dóri..." meg ilyenek... És elegem van belőlük, hogy járnak... Szerintetek még engem szeret a volt pasim, és csak valami hulyesegert jar a "baratnőmmel"?? Segítsetek, hogy mit csinaljak h elfelejtsem a volt pasimat!!!


2010. dec. 4. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nőj fel! Kis buta liba. 1: ne hívd a 15 éves barátodat a pasidnak, mert nem az. 2: ne nevezed a történetben említett lányt a barátnődnek, mert szemmel láthatóan nem az. 3: tényleg nőj fel! Te nem szeretted a srácot, ha ilyenért szakítottál vele. Ő sem szeretett téged, ha utánad a bnőddel kavar. De nyugi, mert őt sem szereti, ez tuti. Gyerekek vagytok még.
2010. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó rendben... De én nagyon szerettem!!! Az a csaj elrontott mindent! És szerintem még őis szeret, csak direkt hogy engem csesztessen jár azzal a hulyeveel!
2010. dec. 4. 16:29
 3/15 Funktasztikus ***** válasza:
65%
mekkora idióta avgy már bocsi-.- a pasi csak jobban járt hoyg nem kis nnaiv libával van még mindig bocsi... a barátnöd már ha lehet annak nevezni meg jol kitaktikázott ki téged....hogy mit csinálj??háth ne légy hülye hogy minden idiótaságot elhiggy
2010. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szereted :) Kérlek (a kedvemért) írd fel egy papírra mindazt, amit szeretsz benne (belső tulajdonságai). Ennek kapcsán rá fogsz jönni, hogy még csak nem is ismered őt igazán :)
2010. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de most mért vagyok idióta?? Igen, még naiv vagyyok, ezt nagyon jól tudom, de konyorgom ne aztmondd h mivagyok, ha nem azt h mit csinaljak.?? és mert jart jobbban???


Az utolsó válaszolonak köszönöm, normális válasz:)

Leirom őket..:)

2010. dec. 4. 16:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha ők ketten boldogok lesznek hát legyenek, majd te is felnősz megkomolyodsz és megtalálod aki hozzzád való. Ilyen fiatalon kár szerelmesnek lenni, bárcsak akkor lettem volna ilyen okos mikor én rontottam el..
2010. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Nem szereted, ne meséld be magadnak.

2. És-el nem kezdünk mondatod, tudhatnád a 12 szaros kis életéveddel.

2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

16:38

A -val, -vel ragozásnál pedig a v hasonul az előtte álló betűhöz (ha az mássalhangzó). Tehát "Éssel". Tudhatnád ezt a magad 20 évével :)

2010. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

honnan tudod hogy 12 éves vagyok.?? jó, persze látszik mert úgy irok meg minden... És nem szaros az életem... ÉS nemérdekel msot a nyelvtan...


Első válaszolónak megint köszönöm, kedvesen irta le a választ:)

2010. dec. 4. 16:43
 10/15 anonim válasza:
Szerintem nyírd ki a csajt is meg a csávót is :) vagy lehet elég csak a csajt XDDD am meg én is hasonló helyzetben vagyok csak épp fordítva :S:S
2010. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!