Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy elrontottam de....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elrontottam de. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve vagyok együtt...nagyon szeretjük egymást, sőt...szerintem már "beteges" a ragaszkodás...minden nap találkozunk, egymás nélkül nem is nagyon megyünk sehova(persze barátokhoz családdal azért igen), szerintünk igy is van jól...

Mindent úgy csináétam nagyon sokáig, ahogy azt elvárta tőlem a barátom, ennyi órkor bementem ennyi órakor kijöttem, ha azt mondta nem csinéáltam ha azt mondta csinéáltam azt hittem igy lesz jó...mára rájöttem hogy nem igy van, de máár késő...

a barátom most készül 3 napra egy városba az evfolyamtársaival, és beszólt hogy fél 8 kor legyek otthon...illetve délutánonként ne menjek sehova (!!!) mit képzel magáról?...

tudja jól h utálom a piát teljes szivemből, arra kértem ne igyon sokat ha elmennek, sőt amennyire lehet ne igyon, megkérdeztem h ha megkérem h ne igyon iszik e? erre azt mondta jó hogy ilyent nem kérek tőle...(a lényeg hogy tényleg nem iszik, gyógyszer mitt sem ihat, de nem volt képes azt mondani hogy nem, nem iszom...)

ezenkivül mikor én nem vagyok itthon (mert el KELL mennem) Ő kint van a haverjaival 3ig, 4 ig elvannak...

Elrontottam igen az elején tudom, de most mit tegyek? Annyira szeretem, de fáj ez a viselkedése...és nem tufom elfogadni...köszi a válaszokat


2008. okt. 1. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
' bocsi a hibákért... nagyon siettem, elnézést
2008. okt. 1. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

ha jól értem, akkor az felháborító, hogy a barátod "előír" neked valamit, az viszont teljesen természetes, hogy te írj neki elő valamit...

nincs egy kis probléma a látásmódoddal?

2008. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt ülj le és mond meg neki ,hogy ezek a dolgok téged bántanak és próbáljátok együtt megoldani.

Pl.Amíg ő lent van a haverjaival te is elmész a bnőiddel..Találjatok ki közös programokat és együtt menjetek el kikapcsolódni.

2008. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nanana...Ne értsél félre...állandóan a barátomnak vannak "gondjai" hogy igy ne úgy ne ezt ne azt ne ide ne, oda ne...ezeket a gondokat pedig kb 9 hónapig megoldottam azzal hogy csináltam amit mondott akkor is ha nem tettszett...csakhogy mostanra elegem lett...

amit én mondok az sehol nincs, mivel ő kint marad a haverjaival, én meg kussoljak és menjek haza fél 8 kor?...

a piás dolgot pedig csak viccnek szántam, de annak elenére sem mondta azt h nem fog inni, hogy tudta hogy úgy van...állandóan megvan h mit csinálok rosszul...amit én mondok arra meg csak puffogni lehet...

2008. okt. 1. 20:12
 5/5 anonim válasza:
ha problámás a kapcsolat és csak gondot okoz jobb túllépni, mondom ezt arra az esetre, ha leültök és megbeszélitek és azután nem változik a helyzet
2008. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!