Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Tudom, h*ly* naív p*cs* vagyok, és elrontottam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk távkapcsiba, ez alatt sajnos csak körülbelül 10* láttuk egymást. Eléggé se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, sokszor voltunk már külön, szüneteltünk, de a végén egyikünk se bírta a másik nélkül. Szóval voltak problémák.

De úgy érzem most van a legnagyobb.

Felvett egyik nap egy pasi msn-re. Én le akartam tiltani, mert tudom, hogy a barátom nem szereti, ha mással beszélek. Le is tiltottam, mire az felvett egy másik címről. Azon elkezdtünk beszélni (itt rontottam el). Ígért nekem egy nagyon fontos dolgot, hogy majd megveszi nekem. (Ez most itt nem számít, nem pénzbe kerül, ez teljesen más téma.) Erről megkérdeztem a barátomat, mire mondta, hogy ismeri a gyereket, és amit nekem ígért, már rég odaígérte másnak is. Ezen jól össze is vesztünk, de másnap kibékültünk. Viszont megígértem neki, hogy sosem beszélek többet a pasival.

De az másnap rám írt msn-en. Az elején gondoltam megbeszélem vele, hogy letiltom, és hagyjon békén. Bekapcsolta a kamomat meg az övét, hogy mutatni szeretne valamit. Pár perc múlva kikapcsolta, én pedig mondtam, hogy jó akkor most letiltom. Erre elkezdett fenyegetni, hogy hogyha letiltom, akkor megy a barátomhoz, és elmondja neki, hogy beszéltem vele és a kamerát is bekapcsoltam, miközben ő volt az... Persze én ezt nagyon nem akartam, elkezdtem őt oltogatni, hogy mégis hogy lehet ilyen gerinctelen ember. A végén már ott tartottunk, hogy megint bekapcsolta a kamom, és szinte parancsolgatott, hogy mit csináljak. Én nem akartam megcsinálni semmit se, viszont ha nem csinálom amit mond, akkor elárul a barátomnak. Így bármennyire is nem akartam, megcsináltam mindent amit kért..

(Vetkőzni melltartóig.)


Most pedig majd megöl a lelkiismeret, undorodok magamtól, magamra se tudok nézni, és azóta sírógörcsöm van. És nem fogok tudni a barátom szemébe nézni.

Elmondjam neki? Ha elmondom, akkor szakít.. Amibe belehalnék :((


Elrontottam az egészet...


Elnézést, hogy ilyen sok, lehet hogy van olyan rész, ami nem értelmezhető, de nagyon fel vagyok zaklatva, mint mondtam.


Köszönök előre is minden választ..


16,5/L


2009. ápr. 23. 23:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de ő hogyan kapcsolta be a te kamodat? Tudtommal azt csak te magad teheted meg...
2009. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ugyanígy elmondanám neki is, ahogy ide leírtad.

Ha szakít veled, akkor lehet, hogy jobb is így.

Most még rossz lesz egy ideig, de nem ez a lényeg.

A barátod ismeri őt, akkor meg tudja, hogy milyen, szerintem melletted áll ki, nem a másik fiú mellett.

Próbáld meg neki elmondani.

A legegyszerűbb út, soha nem a legkönnyebb, de lehet, hogy most ez lenne a célravezető.

2009. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elcseszted. Enyhén szólva. Nem azt mondom, hogy megérdemelnéd, hogy otthagyjon, végülis nem vagy a tulajdona, nem tilthat neked meg semmit, pl. hogy beszélj xy-al. Vagy hagyd a fenébe és próbálj úgy élni, mint eddig, elvégre kevésszer látjátok egymást, nem kellene minden nap a szemébe nézni. Vagy beszéld meg vele, bár msnen meg ilyen helyeken szerintem nem a legjobb ilyen "komoly" témáról beszélni.
2009. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Hát nálam rossz esélyekkel indulnál mer én tudom h más webkamerájának a képét nem lehet megnézni anélkül hogy az illető nem engedélyezte volna... (Ha meg mégis akkor az bűncselekménynek minősül) De reménykedj hogy a pasid nem túl jártas a számítástechnika terén...
2009. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

már ne haragudj, de kb másfél havonta látjátok egymást és még van képe megtiltani ("nem szereti") h másokkal ismerkedj/beszélgess? ennek a kapcsolatnak tényleg nem sok értelme van. de te tudod...


"Erre elkezdett fenyegetni, hogy hogyha letiltom, akkor megy a barátomhoz, és elmondja neki, hogy beszéltem vele és a kamerát is bekapcsoltam"


igen erről beszéltem, semmi köze hozzá.


"A végén már ott tartottunk, hogy megint bekapcsolta a kamom, és szinte parancsolgatott, hogy mit csináljak."


nem tudja bekapcsolni a kamod, csak ha be van állítva, autom. elfogadásra.

2009. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Jó tényleg ne haragudjatok, nem úgy értettem.

Videóhívást kért, és úgy lett bekapcsolva, mert ugye elfogadtam.

Lényeg, hogy ne ennél ragadjunk le.


Megoldható ez még valahogy, vagy estélytelen?

2009. ápr. 24. 00:29
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
De igen is, ragadjunk le ennél. Nem tettél olyat, amit nem akartál volna tudat alatt. Te fogadtad el, senki sem erőltetett...te tudat alatt vágysz valaki másra, nem gondolod?
2009. ápr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

De ne ragadjunk.

Nem vágyok másra, csak megfenyegetett.

Ha nem fenyegetett volna, és nem ragaszkodnék ennyire a barátomhoz, persze, hogy nem kapcsoltam volna be neki.


De engem konkrétan a megoldás érdekelne... Mert azzal, hogy ezen rágódok már sajnos nem érek el semmit :(

2009. ápr. 24. 01:26
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Mivel is fenyegetett?

Azzal, hogy megmondja a barátodnak, hogy bekapcsoltad a kamerát.

Hú, de nagy bűn! Hogy tudott egyáltalán ezzel megfenyegetni? Ki vagy te, ki a barátod és milyen a viszonyotok?

Netán nem tudtok egymással beszélni? Vagy nem bízik benned?


Mindenesetre most már TÉNYLEG tud fenyegetni - sőt: fölkerülhetsz az Internetre is.

Én nagyon gyorsan beszélnék a barátoddal. Sűrűn kérném a bocsánatot, és ígérném, hogy soha többé nem vetkőzöm másnak. Azt NEM ígérném, hogy soha nem kapcsolom be a kamerát.

Ha pedig ezt nem tudjátok megbeszélni - akkor jobb is így.


...amúgy videohívást lehet úgy is fogadni, ha a te kamerád nincs bekapcsolva, csak az övé. Úgyhogy az, hogy "mutatni akart valamit" - nem ok.

2009. ápr. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de nem muszáj senki üzenetére válaszolni eleve. Ha nem tetted volna, akkor most nem lennél ilyen helyzetben, de igazad van, tegyük ezt félre még ha nincs is logikailag értelme annak, amit tettél.


A helyedben elmondanám a barátodnak, mert ha mástól tudja meg, akkor tuti, hogy nem fog megbocsátani. Így legalább van rá esély, hogy megérti, miről van szó. Bár megmondom neked, én ezt nem hinném el - így is elég hihetetlen ez a kamos dolog és ahogy látod minden válaszoló így gondolja.

2009. ápr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!