Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már hasonlót (Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót (Kérdésem inkább egyedülállóknak szól)?!

Figyelt kérdés

Ha láttok egy "párt" akkor az fáj (mintha a szívem fájna)?

Tudom elég bután hangzik de valami ilyesmit érzek

22f


2010. dec. 5. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mostanában túl sokszor. :( Körülöttem mindenkinek van valakije és szerelmes. Nekem viszont sosem jön össze és ez egy idő után nagyon rossz. Főleg ha látom, hogy a többiek milyen boldogok. (tudom, h ez nem szép,de néha féltékeny vagyok rájuk.) :( 18/L
2010. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia sorstárs! Nekem is fáj, sőt ha olyan hangulatban vagyok nagyon fel tud menni a pumpa bennem ha egy turbékoló párt látok. 22/L
2010. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

kitartás...

2010. dec. 6. 04:26
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
jól beszélsz bajtárs. minden leírt szavad szíven talált, épp úgy mint a felismerés, mikor jönnek az utcán a boldogok, én pedig a másik oldalon ballagok egyedül, sántán.
2010. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is sokáig ez volt:( Most már nem zavar,de lehet ez a rosszabb...
2010. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
alap esetben azért annyira nem. De amikor megtudom, hogy miféle tahó, jellemtelen vagy érzéketlen embereknek van tartós kapcsolata, akik sosem tettek annyit egy nőért mint amennyit én tepertem mások után, illetve amikor ilyen kis 16 éves emók az utcán... "van barátnőm boldog vagyok mindenem megvan de azért emó vagyok és bármikor lenyelnék egy borotvapengét" na ilyenkor fáj, és gondolom azt, hogy ezek az emberek nem érdemlik ezt meg
2010. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az nem annyira, csak valahogy arra vágyom, hogy nekem is legyen párom...

De az nagyon fájt, mikor a kiszemelt srác egy másik nővel volt, egy buliban, smároltak, táncoltak (simulóstól kezdve minden) Ezek megviseltek eléggé, főleg, mivel nem is volt semmi köztem meg a srác között...

(18, L)

2010. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
igen ! En is erzek neha ilyet.Ez kismerteku irigyseg.Irigyseg a boldogsagra ami nekem nem adatik meg
2010. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
Ja.
2010. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!