Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet kéne kinek van? A barátnőmmel 7 hónapja járunk és már nagyon ott vagyunk hogy le szeretnénk feküdni...

Figyelt kérdés

A mai nap összejött volna csak beszélgettünk erről a dologról és kérdezte hogy akarom-e én mondtam én szeretném csak rajtad múlik, ő azt mondta nagyon szeretné de fél hogy megtudják a szülei és nagy baj lesz belőle és mondta még hogy miért nem szóltam anyuéknak hogy már így áll a dolog.

Nah most én mondtam neki hogy szüleivel beszéljen de sajnos nem tudja hogyan mondja el nekik!

Van valakinek ötlete hogy hogyan lehetne elmondani?Mármint olyan ötlet kéne hogy , hogyan állítsuk be nekik ezt a témát?


2009. jan. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idősek vagytok?

Neki mindeképpen el kell mondania az anyukájának, mert az első alkalmak után el kéne menni nőgyógyászhoz.

Én mindeképpen olyankor mondanám el, mikor mind a ketten jókedvűek, és külön-külön beszélnék velük. Legelőször mondja el anyukájának, hogy nagyon szeretitek egymást, és úgy gondoljátok méltó kifejezése lenne ennek az érzelemnek, ha lefeküdnétek egymással, mivel az első alkalmat a másikkal akarjátok.

Biztosítani kell őket arról, hogy mindennel tisztában vagytok, és extra óvatosak lesztek, védekezni fogtok.

2009. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiataloknak tűntök... az lenne a legjobb ha odaállnátok eléjük és megmondanátok hogy itt az ideje h lefeküdjetek. tudom hogy nehéz de az a legjobb ha egyenesek vagytok
2009. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

en 2 es fel eve nem vagyok szuz es meg mindig nem mondtam el. ezutan vszinleg mar nem is fogom. fokozatosan attertem a nem alszom itthon/baratnonel alszok-rol a baratomnal alszok-ra. a tobbit vagy kitalaljak vagy nem, szerintem 20 evesen mar eleg egyertelmu, csak rajtuk mulik h szembeneznek vele vagy nem.


ha jo a viszony koztuk es nem lesz belole cirkusz mondja el. de ha tart tole akkor nem kotelezo. en se tudtam h mondjam meg illetve h hogy reagalnanak.


de ez nem is rajuk tartozik. legalabbis nem feltetlenul.

szoval nem KELL elmondani.

tudni csak akkor fogjak ha vkitol visszahalljak (ami kizart ha ti nem teregetitek ki) illetve ha rajtakapnak. ugyh ne naluk tortenjen vagy ugy h alszanak, nem tudjak h ott vagy es be van zarva az ajto. nekunk ez mindig bejon :) kicist stresszes, de meg lehet szokni.

2009. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
ja es a nogyogyasz nem kotelezo illetve nem kotelezo szulovel menni.
2009. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsó hozzászólónak:

Az első nőgyógyászati vizsgálatot minél hamarabb a nemi élet megkezdése után kell megejteni.

Nyilván egyszerűbb az anyukájával menni, akkor legalább anyukája fizeti a számlát, a nőgyógyász nem fog kérdezősködni, és ő sem fog izgulni annyira.

Mellesleg az anyákat nem lehet becsapni, azonnal észreveszik a dolgot. Hidd el, a te anyukád is tudta.

Mellesleg, ha a nemi életével kapcsolatos kérdése lesz, akkor mégis csak jobb a szülőhöz fordulni, mert mindent még a barátnők sem tudnak.

2009. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 17 a barátnőm 15 éves!Nagyon szeretjük egymást de a barátnőm attól fél hogy azt mondják neki hogy PL: még fiatal hozzá , meg hogy ne adja oda magát az első fiúnak ...stb. Mindenki nagyon jóban van mindenkivel.a barátnőm inkább az apukájának szeretné először elmondani hogy hogyan állunk most.nagyon szeretnénk lefeküdni(természetesen felkészültem mindenre biztonságból).És erre kéne ötlet hogy hogyan mondjuk el a szüleinek mert halvány gőzünk sincs :( :$
2009. jan. 18. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj figyelj.. Nem kell túlbonyolítani. A világ egyik legtermészetesebb dolga.. és a legjobb is :P

Védekezzetek és ennyi.. És legyél vele nagyon-nagyon figyemes. Vigyázz rá (:

Amúgymeg hogy tudnák meg az ősök? (:

2009. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!