Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalok! Megöl ez borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalok! Megöl ez borzasztó a fájdalom! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Két és fél éve jártunk. Nem volt felhőtlen kapcsolat, de szeretem. Múlhét előtti hétfőn szakított velem (kiderült meg is csalt), de mivel szeretem kibékültünk másnap végülis akkor már ő könyörgött nekem, hogy béküljek ki vele. Az unokatesóm miatt hagyott ugye ott. Úgy éreztem mindkettőjüket elvesztettem. De azt hittem jóra fordulnak a dolgok. De nem! Multhét szerdán ismét kidobott és megint szerelmet vallott az unokatesómnak. De azt mondta nincsenek együtt. Történt sokminden, de mégis megint ki akart velem békülni, de ugye én már akkorát csalódtam hogy nem tudtam azt mondani hogy béküljünk ki. Inkább azt mondtam nemtudom nagyon rosszul érzem magam. Tegnap együtt látták őket és az unokahugom mindenkinek azt mondja, hogy együttvannak. Nem tudom mi tévő legyek. Megöl ez a fájdalom:( nem maradt senkim és mégsem hagyhatom hogy együttlegyenek.... Kérlek segítsetek tanácsokkal vagy tapasztalattal vagy nem tudom, de kikészültem teljesen:((
2011. máj. 10. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Igyál egy felest.
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hagyd őt:(

De ne érezd, hogy nincs senkid!

Barátok, testvérek, szülők, jó ismerősök, bárki:)

Jobbulást:)

2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ja, rúgjábe
2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

> Hogyan tovább?

Esetleg nem ártana elküldeni a g*cibe.

2011. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Meghalok! Megöl ez borzasztó a fájdalom


szerencsére nem dramatizálod túl

2011. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy, aki együtt kakiltál a szerelmeddel?
2011. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Undorító egy pasid volt.. az unokatesóddal..? Áhh..


Nehéz lesz, de próbáld meg kiverni a fejedből, az unokatesóddal én meg egy darabig nem beszélnék. Gondolom jó viszonyba vagytok/voltatok.. tudta, h ő a barátod, és megcsalt vele. -.-


Ja és nem rossz ötlet egy kis pia sem. Segít a fájdalomenyhítésben :)

2011. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
vagy hármasban
2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Lehet ám kigúnyolni, meg hülye "rúgj be" tanácsokat adni. Érzéketlen fatuskók vagytok, megfelelően kialakítva, olyan bunkó formára.

Én is átéltem már egy nagy szerelmi csalódást, több mint egy év volt, mire kikászálódtam belőle. Hülyeséget ne csinálj! Vegyél erőt magadon, próbáld elfoglalni magad mással és nem rá gondolni. Biztos nem maradtál egyedül, csak most így érzed. Csak van egy barátod, akivel megbeszélheted.

2011. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hagyjatok már a paraszt válaszokkal, van elég bajom. És igen kakiltunk 1ütt-.-
2011. máj. 10. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!