Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan enyhíthető a fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhíthető a fájdalom?

Figyelt kérdés

A fiú, akit mindennél jobban szeretek, és akin kívül nincs senkim, egyik napról a másikra szó nélkül lelépett. Azóta gyötrődöm, mostanában már nem tudok aludni, hajnalban mindig felriadok, és elkezd pörögni az agyam rajta, és nem tudom leállítani, a vérnyomásom is 200 lesz és nem tudok visszaaludni. Pár órákat alszom csak. Evés... most is majd' éhen halok de nem megy le étel a torkomon. Ennek már kb 2 hónapja, az a furcsa hogy eleinte még könnyebben viseltem, de ahogy az idő múlik, egyre elviselhetetlenebb. Barátokra nem igazán számíthatok, mert igazából nincsenek is, van 2-3 haverlány de ők mind messze laknak és hazamentek a nyárra. Szüleimmel is rossz a viszonyom. Próbálom terelni a gondolataimat, de nem megy, önkétlenül pörög az agyam, nem tudom leállítani, bármibe fogok bele, olvasás, tanulás, filmezés, séta, nem terelik el... Eleinte próbáltam keresni, de ha hívtam nem vette fel, ha írtam neki nem írt vissza, 1 hónapig hagytam aztán tegnap megint írtam neki de persze semmi válasz... Azt hittem szeret. És nem olyan embernek ismertem meg aki így intézná el a dolgait.

Van/volt már valaki ilyen helyzetben? Mi segített?

19/L


2011. júl. 25. 10:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a szívem is úgy dobog egész álló nap mint egy versenylónak
2011. júl. 25. 10:24
 2/14 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat. Foglald le magad, menjél sportolni stb. Főzzél, süssél... Ismerkedj másokkal.
2011. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ezt írtam hogy nem megy
2011. júl. 25. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz csinálni. Most mondjam azt, hogy az idő megoldja? Ez olyan rossz duma, pedig így van.
2011. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 B.angel ***** válasza:

Nézd, nem bántani akarlak, de ha nem megy így (márpedig kéne, hogy menjen!), akkor szakemberhez kell fordulnod! Nagyon sajnállak tényleg, tudom mit érzel, és azt is, hogy most ezzel nem segítek. Távlatból nem tudok segíteni, ha gondolod írj privit, beszélhetsz velem, ha gondolod! Bármikor szívesen leírhatod a problémát teljes egészében, mert amit leírtál csak a szenvedés része.

Szóval voltam ilyen helyzetben, de nem segített más, csak hogy próbáltam erőt venni magamon, odamenni ismeretlen emberekhez, főleg így nyáron, fagyizni velük, strandolni (ha épp jó idő van..), stb. Bulizni. Tudom, hogy nehéz, amíg az ember csak a fájdalomra gondol, nagyon nehéz bármit is tenni. De ne fulladj bele ebbe a bánatba!! Tegyél ellene, akkor is ha nehéz, akkor is ha fáj! :) Én kívánok neked nagyon sok- sok erőt ehhez és kitartást! Ha el tudott csak úgy szó nélkül engedni és azóta nem ír, akkor nem igazán szerethet téged.

19/L

2011. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok.Csak nekem már 7 hónapja tart ez a huzavona és én nem irogatok a srácnak mert megse érdemli ezek után.Én pénteken mondtam azt magamnak hogy na jó most volt elég abból h egésznap róla agyalok ,vele kelek,vele fekszek.Tudatosan probálom terelni a gondolataimat,probálom lefoglalni magamat(tanulok, beszélgetek talizok barátokkal) nekem sincs sok barátom sajnos ugyh én se tudom kiönteni a szívemet se barátnak se a szüleimnek meg amugyse akarok siránkozni senki előtt.Sajnos azt még nem tudom mi segít de szerintem jó úton haladok neked is ezt ajánlom.Valahogy probálj ismerkedni vagy eljárni otthonról.Ha van egy bnőd hívd el magatokhoz egy két napra vagy ilyesmi.Vagy testvéred sincs? Egy kedves unokatestvér? Valaki csak van a közeledben akiben megbízol.Sok sikert:)
2011. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

utolsó, a te barátod is lelépett szó nélkül? :/

utolsó előtti, hová valósi vagy?

2011. júl. 25. 12:21
 8/14 B.angel ***** válasza:
Budapest.
2011. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen lelépett és még csak azt se mondta el hogy mivolt a problémája meg semmi:S Semmi előjele nem volt annak hogy vmi nm stimmel köztünk és én nagyon felnéztem rá és tiszteltem és álmomba nm gondoltam volna hogy így kib*** velem.Azt hittem ha szakításra kerül a sor legalább őszintén közli velem.De tévedtem.
2011. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
dettó... én nem értem mi vehet rá egy embert, egy pasit ilyenre :S
2011. júl. 25. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!