Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszítettem a párom. Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem a párom. Mikor múlik el a fájdalom?

Figyelt kérdés
1 hónapja halt meg,de még néha most is hallom a hangját.Nagyon hiányzik,mindennap gondolok rá.Teljesen padlón vagyok,és egyedül..Annyira hiányzik,és nem tudom hogy enyhítsem a fájdalmam mert ezt nem tudom sokáig csinálni.Mindennap sírok mióta meghalt.Mikor fog elmúlni???Egyáltalán elmúlik majd?????
2011. jún. 19. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Fiatalon hunyt el?

Még sok idő, de hidd el, a fájdalom enyhülni fog.

2011. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27 éves volt.De mennyi idő???Olyan rossz minden reggel sírva ébredni.Nagyon sokszor álmodok róla.Meg azon agyalok hogy mi lett volna ha akkor este nem küldöm el.Lehet akkor még ma is itt lenne!!
2011. jún. 19. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A fájdalom és a hiánya soha nem fog elmúlni,de az idő majd enyhíteni fogja. Úgy látom magadat okolod, hogy ha nem küldted volna el akkor máshogy lett volna. Ezt nagyon rosszul teszed,mert így sokkal erősebb lesz a fájdalom. Gondolj bele hogy ha még élne nem hiszem hogy örülne annak hogy magadat hibáztatod.

Szerintem találkozz a rokonaiddal,barátaiddal akik meghallgatnak és beszéld ki magadból amit érzel. Ez talán segíteni fog. Nagyon sajnálom ami történt, őszinte részvétem!

2011. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!


Szörnyű ami történt. Van aki hamar (hónapok alatt), de van aki évek alatt dolgozza fel a tragédiát. Ez teljesen egyénfüggő.

Ne okold magad semmiért! Azzal nem lesz jobb, csak magadat teszed tönkre. Próbáld meg valamivel betölteni azt az űrt amit hagyott maga után.


Kitartás! :(

2011. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem. Ez borzasztó dolog.

Viszont 1 hónap még semmi.

(nekem egy szakítást 3 évig tartott feldolgozni, mert ő szakított velem, és én nagyon szerettem)

Szóval hogy a kérdésedre válaszoljak, még valószínűleg több évig is sírva ébredsz, de ez csak a Te akaraodtól függ. Teljesen normális, hogy most még össze vagy törve. Lehet, hogy csak pár hónap, és könnyebb lesz, de inkább sírj sokat, ne tartsd magadban a fájdalmat.

Hihetetlenül sajnálom.

2011. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!