Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen mindenki párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen mindenki párkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Az a kérdés háttere hogy én egy 16 éves lány vagyok (külsőm átlagos,kicsit szebb de arc 4-5 kg felesleg)és nincs párkapcsolatom,soha nem is volt.Egyrészt nem érzem hiányát másrészt meg egyszerűen nem fér bele az időmbe így is fáradt vagyok mindig a délutánjaimat alvással töltöm és gépezéssel.No most a kérdés azért született mert többen írtak rám hogy láttak egy közösségi oldalon és szívesen megismernének,mondom jó.Erre mikor mondtam nekik hogy nincs barátom de nem is szeretnék akkor azzal jöttek hogy nem vagyok e leszbikus.Ennyire hihetetlen hogy nincs rá szükségem?Ez ennyire nem természetes hogy nem ekörül forog az életem?



Elnézést a regényért de nagyon felhúztam magam.


2010. dec. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert most az a menő, hogy hetente váltogatják a pasijaikat/csajaikat. És persze hogy kefélnek össze-vissza. Azt hiszik, ez az egyetlen módja annak, hogy kiéljék a nemi, meg más vágyaikat is, és ebből nem engednek. És persz teszi a média, meg a szülők elcseszett nevelési szokásai. 14 évesen voltam túl az első nagy szerelmi csalódáson, 15 évesen jött a második, ami kb. 3 hónapig tartott, a második csalódás után meg megismertem egy nálam fiatalabb fiút, akivel másfél éve járok. Egyikünk se akart akkortájt párkapcsolatot, mégis összejöttünk, és az első találkozás óta elválaszthatatlanok vagyunk. Mindenki rágörcsöl a szüzesség témára, meg egyebek, ezzel cseszik el az életüket.


16L

2010. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kb 28-29 éves koromig így voltam ezzel, most meg már vágytam is rá, de meg is kaptam :)

Lehet, nem tartozunk az átlaghoz, de ki akar a massza tagja lenni???

Éld úgy az életed ahogy neked jó!

2010. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én se görcsöltem rá soha a kapcsolatra, mondván majd jön magától, és sokkal jobb lesz úgy nekem is, és a partneremnek is. Mindenki azon görcsöl 16 évesen, hogy kifutnak az időből.-.-
2010. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Örülök hogy rátapintottatok a lényegre hogy ez most nem a szex kérdés hanem kifejezetten párkapcsolat.


Gratulálok neked hogy másfél éve együtt vagy a pároddal :)

Másik válaszolónak meg örülök hogy nem vagyok egyedül:)

2010. dec. 7. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen még nem akartam.
2010. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!