Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig ugyanazt a típusú pasit vonzom? (ami ráadásul nagyon-nagyon nem az esetem)

Figyelt kérdés

Végiggondoltam, hogy eddigi életemben milyen pasik voltak értem NAGYON oda. Mind-mind ugyanaz a típus volt (sőt, még külsőre is hasonlítanak :)), de ez a típus nekem nagyon durván nem az "esetem" (ha egyáltalán lehet ilyet mondani, hogy "esetem").

Az udvarlást is ugyanúgy (számomra rendkívül idegesítő és taszító módon) csinálják.

Egyáltalán nem jönnek be az ilyen pasik, és valami rém nyomasztó, hogy nekik tetszem (nagyon), aki(k)ért meg én vagyok (voltam) megveszve, annak nem kellettem. (de ez nem az a történet volt, hogy "az kell, akit nem kapok meg")

Most is nagyon próbálkozik nálam az egyik munkatársam, de semmi vonzót nem találok benne.


24L


2010. dec. 15. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
erre mondják azt hogy szívás... gyakran hozzám is azok a lányok kopogtatnak akikben van valami közös de nekem szerencsére pont azok jönnek be.
2010. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted ezt mi honnan tudjuk?O.o :D:DD:D: ?


why retard?


Nagyonunatkozok nem akar valaki MSN vagy e-mail vagy valahol beszélgetni?:D mindenismerősalszik:D tök mind1 hogy ki csak beszélgessetekvelem!:D (VETKŐZÖK!!!!! na jó nemis:D)



azthitted mi?! 20/f

2010. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

nyilván nem lehet erre pontos választ adni. igazából tapasztalatokat várok, hátha volt más is ilyen helyzetben.


Gondolhatod, hogy nem azért tettem fel a kérdést, mert nagyon unatkozom.

2010. dec. 15. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerinted én örülök neki, hogy állandóan a testes lányok vetik rám magukat? Pedig nem vagyok kövér. De valahogy ezek állandóan zaklatnak. Akárhol. :(

26/f

2010. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de itt nem a külső hasonlóság lényeg, hanem a viselkedés, stílus lelkület. Épp az ellenkezőjét képviselik azok, akik rám nyomulnak, amit én keresek egy férfiban. és annyi ilyen tapasztalatom volt, hogy már komolyan elgondolkodtam rajta, h lehet, rossz dolgokra vágyom?????
2010. dec. 15. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik típus? Ez is fontos lehet.
2010. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezen én is filoztam már, mivel velem is ugyanez van. mindig a jókisfiús nyugis srácok találnak meg, én meg közben egy nagyon is pörgős, nyugisnak és jókislánynak semmiképp nem mondható csaj vagyok. és olyanok találnak meg mindig akikkel már elsőre látszik h piszkosul nem passzolunk egymáshoz.
2010. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!