Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nem bírom elviselni az egyedüllétet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, most lett vége egy többéves kapcsolatomnak.16 éves korom óta össz-vissz kb. egy hónap volt olyan, amikor nem volt senkim, amúgy egymásnak adták a kilincset a pasik.Most kb egy hónapja vagyok egyedül, de már most úgy érzem, hogy meghülyülök, hogy nincs senkim, pedig lehet, hogy jobb lenne egy kicsit nyugton maradni.De egyszerűen rosszul vagyok a tudattól, hogy nincs kibe szerelmesnek lennem, nem küldhetek smseket, nincs ki átöleljen, akivel lefeküdjek....más is van így ezzel???vagy csak én vagyok képtelen szerelem nélkül élni?
2010. dec. 8. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy mindenki megdugott. Az nem lenne baj, sőt, egy kor felett természetes, hogy szexelnek az emberek. Azzal van a baj, hogy nem volt szünet, azaz már sorban álltak a pasik még mielőtt befejeződött volna az előző kapcsolatod. Ez vagy a te aktív közreműködésed miatt volt így, hogy kvázi pasiztál pasi mellett, ezesetben rib@nc vagy, vagy csak viszonylag jó nő vagy, és emiatt azonnal lecsapott rád mindig valaki, és te meg belementél, ezesetben viszont akaratgyenge vagy és sodródsz az eseményekkel. Így értettem. A szexszel nincs gondom.
2010. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az öregebbnek van igaza, a 16 éves elég egyszerű gondolkodásúnak tűnik.

Kérdező, nem csak te vagy így ezzel, kapásból ismerek 3 csajt, akik soha nem tudnak egyedül lenni, a leghosszabb egyedüllétük kb. 2 nap volt. Nem ribik, csak valamiért úgy érzik, mint te, nem tudnak egyedül lenni egy percig sem.

Mondjuk sztem kifejezetten egészségtelen dolog ez, egyik kapcsolatból a másikba rohanni, még idő sincs kiheverni az előzőt. Én a magam részéről nem értem, nem tudom, hogy miért vannak ilyen nők. De az tény, hogy vannak, szerintem nem is kevesen.

A másik fajta meg az, aki 1 év után sem tudja kiheverni a volt barátját, az sem jobb, katasztrófálisak vagytok:)

De attól, mert mindig volt barátod, nem vagy ribi, max. akkor, ha ilyen 1-2 hónapos kapcsolataid voltak csak ( 8 év alatt az 40-50 pasi, nah akkor rohadt nagy lotyó vagy:) )

2010. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
különben nem érdekes.Egy szó mint száz, nem érzem, hogy sivár lett volna az eddigi életem, sőt....azért nyüzsögtek mindig körülöttem a pasik, mert jól nézek ki, okos vagyok és társasági emberke.Nem azért, mert ribanc vagyok.Ha pasi lennék, valszeg akkor is ez lenne a helyzet, tuti nem sírnék otthon egyedül:-)
2010. dec. 8. 13:04
 14/19 A kérdező kommentje:
Írtam a kérdésben, hogy most lett vége egy többéves (4)kapcsolatomnak.Azelőtt volt egy 2 éves.Azelőtt meg egy egyéves.És igen, mindegyik úgy végződött, hogy már megvolt a következő jelölt.Lehet, hogy nekem túl szabados a gondolkodásom, de én ebben semmi rosszat nem látok.Attól, hogy valakivel összejövök, aki tetszik, még nem sodródom.Lehet, hogy inkább az a baj, hogy nehezen szakítok, és sokáig húzom a dolgokat, még akkor is, ha már nem mennek.Ennek az utolsó kapcsnak is az utolsó fél éve egy kínszenvedés volt...
2010. dec. 8. 13:09
 15/19 Pinocchio ***** válasza:
Csak egy kérdés.Van testvéred?
2010. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szia Én ugyanigy vagyok ezzel, és énis szenvedek most :(

20L

2010. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezesetben a teljes akaratgyengeséget látom rajtad. Nem tudsz véget vetni egy kapcsolatnak és önállóan létezni, inkább senyvedsz egyben amíg nem jön egy új potenciál. Szerintem ez mondjuk csúnya és gusztustalan viselkedés a pasiaiddal szemben.
2010. dec. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
igen, van egy fiútesóm, akivel nagyon jó a kapcsolatunk.
2010. dec. 9. 09:24
 19/19 survivorrocky123 válasza:
39 évesen még nehéz belemenni pl. ott vagy 39 évesen árulod a tested ,és pl mondjuk rosszlányokra felrigesztrálsz. Megbeszélsz egy idöpontot a palival de amikor a városba mész fogalmad nincsen erról hogy milyen az a város vagy rgyfolytában ingázol, és elnézést kérek de ne neveljen olyan anyuka gyereket aki pénzért adja el magát. Igy ép fel a mi csodáltos társadalmunk. ;)
2017. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!