Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy helyes, értelmes, minden "olyan" tulajdonságtól mentes roma férfivel? (nők válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 20:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
46%
És lám a rasszisták is egy ugyanolyan embertelen köcs.gé válnak mint amilyeneknek mondják a romákat.Itt a bizonyiték amiket irtok.Ti irjátok le saját magatokat.Köszi ennél többet nem is kell irnom.XD.Nevetségesek vagytok!!!na pussz
2010. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
36%
Na kuss a neved c*gány luvnya me rádszabadítom a Bercit!XD
2010. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
64%

"A rasszistákról meg az a véleményem hogy higyék el vannak olyan helyek ahol jobban utálják a magyarokat mint a romákat és az nekünk többségnek szarul esik csak gondoljunk bele milyen lehet a romáknak."


Nem igazán érdekel hogy egy másik országban mennyire utálnak vagy nem utálnak engem, mint magyart, mivel van saját hazám, saját országom, ahol élek. A cigányoknak hol a hazájuk, hol az országuk hm? Ha mondjuk angliában élnék, akkor igyekeznék alkalmaszkodni az angol szokásokhoz, az angol életfelfogáshoz és jogszabályokhoz, és szépen meghúznám magam, tiszteletteljesen viselkednék. A cigányok mit csinálnak? Felrúgva a jogszabályokat 13-14 éves gyerekek otthagyják az iskolát és megházasodnak, szólni meg nem lehet nekik mert nekik ez a "kultúrájuk". Meg az is a "kultúrájuk" hogy a 18 éves lányoknak már két gyerekük van, aztán a dolgozó, adófizető magyarok pénzén élősködnek.

Az is nagyon érdekes hogy a cigányokat a világon mindenhol utálják, mert mindenhol ugyanígy élősködnek, vannak olyan országok (pl svédország, svájc) ahova be se engedik őket (értsd: nem kapnak letelepedésí engedélyt). Azoknak az országoknak van eszük... Persze az egész világ büdös rasszista, a cigányok meg becsületes, szorgalmas, dolgos emberek. Röhög a vakbelem.

2010. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj,hogy nagyon általánositotok.de nekem mindegy van olyan roma akit utálok és van olyan akit birok van olyan magyar akit utálok és van olyan akit birok.Ennyi nemtudom megérteni,hogy mit foglalkoztok ezzel ennyit.Én meg becsülöm azokat a romákat akik megpróbálnak túl lépni a kulturájukon és rendesen élni.És én is ugyanugy elitélem azokat akik rajtunk élösködnek csak én nem általánositok.Na puuusssssssssssz
2010. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:18

Neki igaza van! Tény, hogy a többség undormány és semmit nem érdemel, de nem kellene nekünk is olyannak lenni... Ezért szoktam külön használni a Roma és a mocskos cigány szót...

2010. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Ki élősködik rajtatok? Ti élősködtök mi rajtunk! De majd a Jobbik tesz róla, h visszahuzzatok oda ahova valók vagytok!
2010. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Ezt a problémát is meg kellene már oldani:SS

Nem igaz, hogy senki nem tudta, az elmúlt 10-20 vagy 100 év alatt:S

2010. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Sajnos nem:S
2010. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Külsőre nem jönnek be.
2010. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
69%
fogadjunk, hogy akik ennyire védik a romákat, nem pest veszéles térségeiben élnek....kíváncsi lennék, hogy vaalki akit megkéseltek a nyóckerben, mert annyi volt a bűne, hoyg fehér ember létére éppen arra járt, az is úgy vélekedik-e, hoyg jajj dehát amúgy miylen kis aranyosak voltak....
2010. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!