Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban csak az egyik fél szerelmes, ugye, el kell engedni a másikat, hogy az boldog lehessen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudatosult benned, v elmondta h nem szeret, de még veled maradna.. akk az csak vagy megszokás vagy sajnálat


Naponta látok olyan kapcsolatot, ahol a fiú LÁTHATÓAN már tovább lépne nem szereti a lányt, de a lány vmivel vissza sajnáltatja magát.. és szerintem ez undorító,hogy csak a saját érdekeit nézi..


Ha menni akar hagyd csak had menjen.. ;D

2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fájó szívvel de igen.

Az előző csajomnál ez esett meg. Közölte velem, hogy viszamegy az exéhez, de még belém is szerelmes, ill szeret. Nekem meg nem kellett a probléma, így kidobtam.

Nem voltam belezúgva, de azért strigulának jó lett volna.

20/F

2011. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 biohazardxxx ***** válasza:
enegm is elhagytak... 3 év után kiarakott de utána még összejártunk egy darabig és velem aludt mert nem tudtam aludni nélküle... most kerestem egy másik lányt de még mindig hiányolom a volt párom... ő neki van egy boldog kapcsolata és valahol idegesit is de majd megszokom. sokszor ugy bánt meg ezzel hogy észresem veszi mikor pl. a barátjárol mesél milyen jól elvannak és mit szoktak csinálni... persze én megprobálom leplezni.... de nagyon szarul esik de majd idővel elmulik... Muszáj elengedni mert nincs más választás... az nem jobb ha sajnálatból vagy zsorálás miatt marad veled... hiába szereted ha ő nem ugy gondolja... 23F
2011. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!