Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben? Nagyon durva! SOS!

Figyelt kérdés
Vőlegényemre egyszer már régebben gyanakodtam , hogy lehet ferde hajlama van, de akkor félre tettem a gyanút. NA most az email-jei között találtam levelet, amelyben egy férfivel találkozóról, egymás kielégítéséről volt szó.tehát nagyon durva dolgok:( Még akkor nem voltunk együtt amikor ez a levelezés folyt. Ő azt mondja nem találkoztak csak egy pár levél volt, csak tévedés volt az egész, ő NEM, ő velem akarja leélni az életét. (már van egy pici lányunk is, aki igazából nem az övé vérszerint, de terhességem óta ő volt mellettünk.)mit tegyek? Én véleményem szerint egy rendes hetero ember nem regisztrál meleg oldalra (mert ott ismerte meg akivel levelezett), ha férfiak iránt van csak egy kicsi érdeklődése is, és képes lenne lefeküdni vele(mert a levélben azt tervezték)az meleg. De ő tagadja, ő azt mondta "csak kíváncsi volt".Azt mondta nem történt semmi, és mióta velem van megsem fordult semmi ilyesmi a fejében.:( Segítsetek kérlek nagyon fáj elveszítenem, már szakítottam, de szeretném meghallgatni más véleményét is, hátha tud segíteni valamiben.
2010. dec. 10. 19:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy a megismerkedésetek előtt voltak kalandjai?
2010. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Vagy megcsókolni, hogy előtte lehet épp kitudja mi járt a szájában.
2010. dec. 10. 20:17
 23/37 anonim ***** válasza:

Attól, hogy öt ez is érdekli még valószínüleg téged szeretett ha veled volt.

Ki mondta, hogy más férfiakban jár mielött lefekszetek?

Mert ha biszex akkor az azzal jár, hogy naponta elmegy férfiakat kefélni szerinted?

Tényleg nagyon konzervatív és csölátású vagy...

Viszont most már nem mindegy? Szakítottál vele...

2010. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Itt sokan azt írták, hogy fogadjam el, hogy ha bi. Magyarul sz*rjam le, ha éppen mellettem egy férfivel enyeleg mert kevés vagyok neki? Amivel lebukott, az előtte volt. De amennyi hazugsággal lebukott, annyit hazudott nekem sok dologban, így akár most is lehetne kalandja,nem csak a kapcsink előtt.....
2010. dec. 10. 20:19
 25/37 A kérdező kommentje:
Tehát csak 2 levél maradt meg véletlenül, amit figyelmen kívül hagyott és nem törölt. Azzal bukott le, de kitudja hány olyan van amiről nem tudok, és sosem fogok.
2010. dec. 10. 20:21
 26/37 A kérdező kommentje:
inkább kérlek erre válaszoljatok. Létezik, hogy nem vonzódik azóta a férfiakhoz egyáltalán? Azt írta most, hogy már ő is undorítónak találja amit tenni akart... de én úgy gondolom, hogy már kívánt férfit, ez nem múlik el, ezen nem lehet változtatni. Én nem tudnám elfogadni úgy, hogy ő kívánja a férfiakat. Nem tudom melyik nőnek megfelelő ez... de egy biztos: beteg egy világunk van sajnos.
2010. dec. 10. 20:31
 27/37 anonim ***** válasza:

Miben hazudott a kapcsolat alatt?

Amúgy ha nem tudsz megbízni benne akkor már halott az ügy!

2010. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
hát nagyon sok mindenben tényleg. Egyet említek pl 4 hónapig titkolta, hogy iwiwe van. azon meg kiirva, hogy egyedülálló,stb. Tönkretette a nyaralásunkat ok nélkül olyan balhét csinált,hogy szégyen volt, dettó ugyanez az eljegyzésünk végén. OK NÉLKÜL,csak azért mert pia volt benne. Sok mindent tönkretett, ja és hogy megemlítsem, 1 hónapig nem szexeltünk, mert én nem kezdeményeztem, és ő soha nem kezdeményezett,mindig csak én...
2010. dec. 10. 20:40
 29/37 A kérdező kommentje:
Akár milyen szexi cuccban, vagy meztelnül flangáltam előtte, még csak véletlenül sem rebbent még a szeme sem.... Hiába adtam jelét, nem kezdeményezett, nem mászott rám. Nekem kellett ha akartam szexet.
2010. dec. 10. 20:42
 30/37 anonim ***** válasza:

"pl úgy feküdjek le a párommal, hogy előttem épp egy férfi végbélnyílásában járt pfuuujjjj undorítóóóó...."


Honnan tudod hogy ő éppenséggel apuci vagy anyuci?

:D


Azt ismered?

Börtönbe megy az új rab-

a cellában kérdi a társa:- na és mi akarsz lenni, apuci vagy anyuci?

-hát, ha lehet inkább apuci lennék!

- jó, akkor most apuci leszopja anyucit!

:D

2010. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!