Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben? Nagyon durva! SOS!

Figyelt kérdés
Vőlegényemre egyszer már régebben gyanakodtam , hogy lehet ferde hajlama van, de akkor félre tettem a gyanút. NA most az email-jei között találtam levelet, amelyben egy férfivel találkozóról, egymás kielégítéséről volt szó.tehát nagyon durva dolgok:( Még akkor nem voltunk együtt amikor ez a levelezés folyt. Ő azt mondja nem találkoztak csak egy pár levél volt, csak tévedés volt az egész, ő NEM, ő velem akarja leélni az életét. (már van egy pici lányunk is, aki igazából nem az övé vérszerint, de terhességem óta ő volt mellettünk.)mit tegyek? Én véleményem szerint egy rendes hetero ember nem regisztrál meleg oldalra (mert ott ismerte meg akivel levelezett), ha férfiak iránt van csak egy kicsi érdeklődése is, és képes lenne lefeküdni vele(mert a levélben azt tervezték)az meleg. De ő tagadja, ő azt mondta "csak kíváncsi volt".Azt mondta nem történt semmi, és mióta velem van megsem fordult semmi ilyesmi a fejében.:( Segítsetek kérlek nagyon fáj elveszítenem, már szakítottam, de szeretném meghallgatni más véleményét is, hátha tud segíteni valamiben.
2010. dec. 10. 19:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázd vele. Engem nem érdekelne, ha a párom biszex lenne, amíg engem szeret és hetente többször fantasztikusakat szexelünk.

24 n

2010. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Én annyi mindent elnéztem neki... De ezt... Ha a férfiakat IS szereti, én azt sem bírom elfogadni. Sajnos. Nekem az abszurd és undorító
2010. dec. 10. 19:41
 13/37 arbeitmachtfrei ***** válasza:
25%

Mivel ilyen kedvesen reagáltál és is hasonlóan fogok.

Elöljáróban három gyermeket nevelek.

Tehát tudom ez mit jelent (ellenben veled)

Tiszteletben tartom a páromat ( ellenben veled)

Reggelente dolgozni járok ( ellenben veled)

Ha problémám van valakivel szemtől szemben rendezem (ellenben veled)

Még ha otromba voltál is . én csak racionális (ellenben veled)


És most nekem nem ér a téma annyit , hogy folytassam...

2010. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
48%
Ha valóban jelenleg csak te voltál neki, és nem csalt meg se nővel se férfival, és te ennek ellenére nem tudod elfogadni az ő biszexualitását akkor a hiba benned is keresendő. Tudom közhely, de ha tényleg szereted elfogadod olyannak amilyen. Ha erre nem vagy képes akkor viszont ha nehéz is de el kell felejtened.
2010. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

arbeitmachtfrei


1: Nem neked szólt a válasz, hanem annak aki azt írta, hogy félre k_rtam és felcsináltattam magam.

2 : Tiszteletben tartom a párom, nem tudod miket bocsájtottam meg neki.

3: Képzeld el az első az volt ma, hogy vele szembe álltam és elmondtam neki mindent, és csak azután írtam ide.

2010. dec. 10. 19:54
 16/37 A kérdező kommentje:
Én GYES- en vagyok, tehát jó hogy nem járok dolgozni, még pici a gyerek, bár nem tudom honnan szedsz ilyet, hogy nem dolgozom eleve.
2010. dec. 10. 19:56
 17/37 arbeitmachtfrei ***** válasza:

Akkor elnézést magamra vettem, bár néhány pontban tartom amit írtam.

Így kicsit rafináltabb a helyzet, hogy több információt adsz.

Nyilván tényleg gáz, ha sok dolgon mentél vele keresztül és te engedtél, de ha korrekt akarok lenni ennyiből nem tudok véleményt alkotni. (és ennek tükrében ez igaz az előző megjegyzéseimre is) . Vedd megtisztelteteésnek, ritkán ismerem el , hogy esetleg nincs igazam:)

2010. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
25%
Hát figyelj... te vagy felháborodva amiért a VOLT párod biszex? Szerintem pont, hogy benned van a hiba amiért ennyire nem tudod elfogadni. Nem is tudom mire számítasz? Milyen tanácsokra vársz itt? Ezt jól elszúrtad. TE és nem Ö.
2010. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ezek szerint a te párod is meztelen férfiakat néz,akik önkielégítést végeznek(vagy nem csak néz, hanem találkozik és szexel egy másik férfival) , és te ehhez jó pofát vágsz. Szerinted ez az elfogadott egy párkapcsolatban? Igen akkor ezek szerint én nagyon konzervatív vagyok,fiatal korom ellenére,de én nem bírnám elviselni, hogy pl úgy feküdjek le a párommal, hogy előttem épp egy férfi végbélnyílásában járt pfuuujjjj undorítóóóó.... Istenem hova ferdül ez a világ??
2010. dec. 10. 20:15
 20/37 anonim ***** válasza:
Ő tudja,hogy nem az övé a gyerek?Nem lehet az,hogy a buznyák akar ráakaszkodni és a párod csak kiváncsi volt,amikor ki volt éhezve?Mert állítólag a börtönben is ahol nincsenek ellenkező neműek azért buz-ulnak.Mivel sexre mindenkinek szüksége van.
2010. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!