Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben? Nagyon durva! SOS!

Figyelt kérdés
Vőlegényemre egyszer már régebben gyanakodtam , hogy lehet ferde hajlama van, de akkor félre tettem a gyanút. NA most az email-jei között találtam levelet, amelyben egy férfivel találkozóról, egymás kielégítéséről volt szó.tehát nagyon durva dolgok:( Még akkor nem voltunk együtt amikor ez a levelezés folyt. Ő azt mondja nem találkoztak csak egy pár levél volt, csak tévedés volt az egész, ő NEM, ő velem akarja leélni az életét. (már van egy pici lányunk is, aki igazából nem az övé vérszerint, de terhességem óta ő volt mellettünk.)mit tegyek? Én véleményem szerint egy rendes hetero ember nem regisztrál meleg oldalra (mert ott ismerte meg akivel levelezett), ha férfiak iránt van csak egy kicsi érdeklődése is, és képes lenne lefeküdni vele(mert a levélben azt tervezték)az meleg. De ő tagadja, ő azt mondta "csak kíváncsi volt".Azt mondta nem történt semmi, és mióta velem van megsem fordult semmi ilyesmi a fejében.:( Segítsetek kérlek nagyon fáj elveszítenem, már szakítottam, de szeretném meghallgatni más véleményét is, hátha tud segíteni valamiben.
2010. dec. 10. 19:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nem múlik el.

És ahogy már írtam te sem tudsz változtatni rajta ha egyszer undorít.

Ráadásul más problémák is voltak.

Megmondom őszintén az utóbb leírtakat én személy szerint durvábbnak érzem, de mindegy, hisz már NEM IS VAGYTOK EGYÜTT

Na de akkor mi a kérdés?

2010. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ezek tükrében jól tetted hogy megszabadúltál tőle, lehet hogy tényleg homár, nem csak bi, de legalábbis egy bákszi!

Remélem nem bántódottál meg a viccem miatt, nem gúnyolódni akartam csak eszembe jutott!

2010. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Akkor most már utolsó előtti előtti voltam!

:)

2010. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én sem választanék párnak biszexuális férfit, pláne nem ha még le is tagadja, mikor nyilvánvalóan az. Ehhez neked is jogod van. Ízlések és pofonok. Az hogy kinek mi tetszik és mi nem, mit fogad el maga mellett és mit nem, magánügy. Neki joga van férfiakkal d.ni, neked meg jogod van ahhoz hogy ebből ne kérjél, még akkor sem, ha adott 1-2 év alatt mióta veled van nem tett ilyet. Én azért elmennék egy AIDS tesztre a helyedben. sosem lehet tudni. Nem minden homoszexuálisnak van elég önmérséklete ahhoz hogy gumit húzzon. Úgyhogy nem lehet tudni.


Nem tudni egyébként, hogy mennyire őszinte, becsületes ember a volt pasasod, és ha nem vagy 100 százalékig biztos abban, hogy az életedet is a kezedbe mernéd tenni, akkor vele külön kockázatos együtt maradni, az említett okok miatt. Úgyhogy még kifejezetten életveszélyes is lehet a történet. Egy hepatitis is épp elég ajándék lenne tőle, de bármilyen más betegség is. én nem kérnék belőle. Annyira különben sem meggyőző ez a kapcsolat, ahogy leírtad, úgyhogy nem kár érte.

2010. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
vannak mindenkinek tabu területei. neked ez az. Ha nem teljesíti ezt a feltételt, hogy heteró maardjon, akkor jól döntöttél. Ő vagy bi vagy búzaföld. éppeszű ember nem regel olyan oldaslra. Még a gondolat sem fordul meg a fejében. Hidd el, többet nyersz ha elhagyod, mintha tovább vagy vele.
2010. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak annyira fáj,mert szeretem, és ráadásul könyörög:(:(
2010. dec. 11. 07:26
 37/37 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy valaki kérdezte, hogy tudja-e hogy nem az övé a gyerek? Hogyne tudná, mint már írtam 8 hónapos várandósan lett kapcsolatom vele. Aki meg azt írta, hogy én szúrtam el annak csak gratulálni tudok. szerintem egy normális értékrendű, és felfogású nő, nem akarja pl a vőlegényével együtt megbeszélni, hogy fú ez meg az jó pasi, na meg elfogadni, hogy gerjed a férfiakra, na meg a nemi szervükre. Ez nem lehet igaz, hogy vannak nők akiket ez nem zavar.áááá
2010. dec. 11. 10:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!