Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen helyzetben vagyok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
El vagyok jegyezve. Idáig boldog voltam. Biztos voltam abban hogy megtaláltam az igazit. Aztán megismerkedtunk egy sráccal aki a párom legjobb barátja lett. Nem tetszik, nem az esetem, idosebb is nálam pár évvel mégis beleszerettem. Fura vonzalmat éreztem iránta majd egye jobban belehabarodtam. Nem akartam, harcoltam az érzés ellen mégis visszatér mindig és nem tudok szabadulni. Betegesen rá gondolok egész nap, minden nap. A nagy gond az hogy a srác is hasonlot érezhet irántam. Egyedulállo, nincs barátnoje. Sose beszéltunk errol de felreérthetetlen modon tudtomra adta. Vorosodok ha rámnéz és meg se tudok szolalni mint egy kamasz. Ideges leszek a jelenlétében. Ráadásul mindenhová velunk akar jonni és hármasban programot csinálni. A tuzzel játszunk és nem mondhatom el senkinek mi a helyzet. Bizonytalanná vált az eskuvo is… így nem mehetek férjhez. Fogalmam nincs mi lesz ebbol de még ekkora hatással nem volt rám férfi soha. Meg fogok bolondulni és ez kezd kihatni a kapcsolatomra is. Azt el se tudom képzelni hogy kavarjak a párom barátjával, nem vinne rá a lelkiismeret. O viszont folyton velunk akar “logni” nekem meg fáj ez a helyzet, nem tudom meddig bírom
2010. dec. 14. 16:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez nem csak egy gondolat, ez eros testi vágy a másik fél után ami ugyan valoságos de nem ér annyit csak nagyon megzavart.Lehet hogy ha megkapnám kiábrándulnék és nem kellene tobbé. Nincs értelme kockáztatni a kapcsolatomat
2010. dec. 16. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!