Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? :- (Nem olyan ő (? )

Figyelt kérdés
Volt neki egy régi msn-je amin nem tudott belépni mert a jelszavát nem fogadta el,de most megtaláltam egy beszélgetést egy ancsi nevű emberrel beszélgetni,az írások alapján nem hiszem hogy párom lenne nem így szokott írni!lehet hogy feltörték neki,de ő nem msn-zik,nem szeret beszélgetni!de csak 3x volt ilyen előtte és most nem,csak most találtam rá.
2010. dec. 15. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

lehet nem csallt meg de így hogy bízzak meg benne????

úgy akartam írni hogy ,ha esetleg mikrofonoztak volna arra csak felkelltem volna.

2010. dec. 15. 22:23
 42/53 A kérdező kommentje:
rámentem egérrel de nem kattintottam rá a mappára xy dokumenumai és kiírta egy csíkban,hogy:A számítógép felhasználói álltal közösen használt, fájlokat, mappákat tartalmazza!!!ez nem azt jelenti hogy akkor bárhogy bárki írhatott vagy nem is tudom hogy mondjam annyira ideges vok,na ez mit jelent?
2010. dec. 15. 22:27
 43/53 A kérdező kommentje:
meg úgy kezdte a csaj a beszélgetsét:Szia nehari tesó
2010. dec. 15. 22:32
 44/53 A kérdező kommentje:
és azt írta a párom ha ő írta:hogy lehet pénteken nehezen ér haza sok a meló,dehát délelöttösök voltunk.,nem értem sztem vmi nem oké
2010. dec. 15. 22:34
 45/53 A kérdező kommentje:
meg az is furi hogy azt írta bocs elkellett utaznom.meg volt egy másik beszélgetés de abban az időpontban melóztunk.du-osok voltunk
2010. dec. 15. 22:39
 46/53 A kérdező kommentje:
meg a párom pontosan megtudta írni mikor írjanak újra de azaz időpont honnan tudta volna a párom hogy bizti jó lesz e.?probálok rájönni mit csináltunk akkor .de december 1.től nem volt semmi üzizés.nem vágom
2010. dec. 15. 22:42
 47/53 A kérdező kommentje:
meg a csaj republik zenét küldött neki,de párom nem is szereti,muszály leírnom hogy lássátok át.
2010. dec. 15. 22:44
 48/53 A kérdező kommentje:
Na beszélgettünk ,de úgy érzem igazat mond,azt mondta nincs semmi oka ilyet tenni.szar az egész gépünk vírus van rajta meg mit om én mi,melóhelyén is érdeklődött hogy lehetett ez az egész,mert tuti nem ő írta.aztán mobilról írtak a helyemben eggyik ismimnek,és múködik.pedig még csak felsem lett törve.nem hekkelték.az is furi hogy az én oldalamon van az ő dokumentumai ami közös mert rákattintva közös felhasználói fájlok és mappát tartalmaznak.de az én naplófjlom meg sehol nem volt,ez nem fuir??és állítólag más is járt így.nem tudom hohető e,meg az időpontok alapján se lehetett ez az egész.vagy vki szétakar szedni minket,kérlek írjstok mert aludni se tudok de valamilyen szinten hiszek neki.most újra lett telepítve a gép és az ő naplófáljoka nem volt nálam most,de elötte igen.nem értem én ezt
2010. dec. 16. 07:15
 49/53 A kérdező kommentje:
tegyük fel hogy még sem ő írta,hogy cselekdjek tovább?bizonyítson?
2010. dec. 16. 09:37
 50/53 A kérdező kommentje:
msn cím alapján meglehet találni vkit?
2010. dec. 16. 10:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!