Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? :- (Nem olyan ő (? )

Figyelt kérdés
Volt neki egy régi msn-je amin nem tudott belépni mert a jelszavát nem fogadta el,de most megtaláltam egy beszélgetést egy ancsi nevű emberrel beszélgetni,az írások alapján nem hiszem hogy párom lenne nem így szokott írni!lehet hogy feltörték neki,de ő nem msn-zik,nem szeret beszélgetni!de csak 3x volt ilyen előtte és most nem,csak most találtam rá.
2010. dec. 15. 20:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

MSN beszélgetés csak azon a gépen mentődik, ahol történt... Akárki feltöri, attól még nem a barátod gépén landol a naplófájl. Az msn az egy gépfüggetlen dolog, ha Kanada egy eldugott netcaféjában lépsz fel, akkor ott lesz a napló (ha bekapcsolod).


Szóval ha más nem fért hozzá a géphez, és a beszélgetés új, akkor egen, a barátod kavar valamit.

2010. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
mi ez? google translate? vagy csak nem magyar vagy?
2010. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csalt meg, nem ismerem őt. De nem tudják feltörni, nagyon jól tudom. Több oka van annak, hogy valaki nem tud vissza belépni. Ez még nem jelenti azt. Az isemerőseid feltételezik csak hogy feltörték. Feltörni mondom úgy lehet, hogy kitalálja a jelszavát, azaz ismerős. Olyan rendszeren fut a jelszó megadása amit nem lehet elérni! nem tudják feltörni:)
2010. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
A gépedre menti el a naplófájlt, bocs:)
2010. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

pontosabban dokumentum/naplozott beszélgetések

az pedig a saját gépen van

egy újabb indok, hogy arról a gépről csevegtek

jó hogy emlitetted a naplozott beszélgetéseket:D

2010. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
nem tudom mit gondoljak,már beszéltünk erről,kicsit megnyugodtan talán hiszek neki,őt sose érdekelte az msn.és ezt el is hiszem neki.meg azt mondta kitörölte volna, a telóját se rejtegeti,ő nem olyan hogy msn-en beszélgessen.
2010. dec. 15. 20:30
 17/53 anonim ***** válasza:

Sir Butcher-nek és a többieknek igazuk van. Ha a gépen megtaláltad a beszélgetést a naplózott beszélgetések között, és a párod azonosítója szerepel benne, akkor azt valaki arról a gépről írta, méghozzá a párod nevében. Ha tesója, vagy bárki már ír a párod gépén a saját msn azonosítójával, akkor az úgy is van feltüntetve.

Úgyhogy két dolog lehet: vagy a párod beszélt azzal az ancsival, vagy kivel, vagy valaki az ő gépén az ő neve alatt/ az ő nevében.

2010. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
igen ott találtam meg ahol írtátok.naplófájl-ban.és az ő dokumentuiban.de lehet vki beakar keverni.jaj istenem.már szét bőgtem magam.de nem tudjam mit higgyek.úgy értem másnak is feltörték az msn-jé.és párom tudja hogy ruter meg a gép is elment mindent,
2010. dec. 15. 20:32
 19/53 anonim ***** válasza:

Kieg.:

Ha valaki mégis feltörte volna és egy másik gépről beszél, akkor azt a beszélgetést nem találtad volna meg, mert nem arra a gépre mentődött volna el.

Elhiszem, hogy nem csalt meg, de akkor valaki az ő gépét és nevét használta csajozáshoz.

2010. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
nem tudom h az ő azonosítija e,csak e-mail címmel jelent meg,ő nevével.de azt mondja nem tudott régen belépni ,és hagyta is.és csak 3beszélgetés van semmi több.régebbiek
2010. dec. 15. 20:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!