Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? :- (Nem olyan ő (? )

Figyelt kérdés
Volt neki egy régi msn-je amin nem tudott belépni mert a jelszavát nem fogadta el,de most megtaláltam egy beszélgetést egy ancsi nevű emberrel beszélgetni,az írások alapján nem hiszem hogy párom lenne nem így szokott írni!lehet hogy feltörték neki,de ő nem msn-zik,nem szeret beszélgetni!de csak 3x volt ilyen előtte és most nem,csak most találtam rá.
2010. dec. 15. 20:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
és igenis fellehet törni,ennyi!de hát én ehhez nem értek.
2010. dec. 15. 21:21
 32/53 anonim ***** válasza:

Ezt meg hiába szajkózod. Tökmindegy, hogy fel lehet törni, vagy nem. Ha feltörik, akkor arra a gépre mentődnek a dokumentumok, amelyikről feltörték. Sorry. :(

Csak abban az esetben lehetséges ez, ha a párod gépéről történt az akció. (Nem állítom, hogy a párod tette, de az ő gépéről kellett valakinek)

2010. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
De ha mindig együtt vagytok, amúgy sem lett volna alkalma, hogy megcsaljon. Akkor meg mit érdekel, hogy ki és mit beszélgetett a gépén. :)
2010. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Be lehet lépni más ember különböző felhasználói fiókjaiba, de nem feltöréssel, hanem egyszerűen kitalálják a túl egyszerű jelszót.
2010. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

Azért más ez, mint az Iwiw, mert ott az üzenetek nem a felhasználó gépére vannak elmentve. Az msn-en viszont, ha úgy van beállítva, a saját gépedre menti, vagyis konkrétan arra, amin az üzenetet írod.

Tehát, hogy érthetőbb legyek: Ha feltörik az msn-edet, megtudják a jelszavadat, akkor írhatnak bárhonnan a nevedben bárkinek.

DE!

Ez a te gépeden nem fog lementődni naplózott beszélgetésként, csak azon a gépen, amin az üzenet írva lett.

Nálunk pl. két gép van. Ha a páromén msn-ezek, akkor az ő gépén mentődnek el a beszélgetéseim, ha az enyémen, akkor természetesen ott.

Tehát ha valahol használják az azonosítódat, az azon a gépen fog elmentődni.

Ezzel együtt megint azt mondom, akármi is történt a neten, ha a párodnak nem volt alkalma, hogy megcsaljon, akkor nem kell aggódnod, biztos valami félreértés történt... vagy ilyesmi.

2010. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan program ami feltöri, de: arról a gépről töri fel amelyiken be lett írva a jelszó, mivel a gép memórizál mindent! Gépről szedi össze a jelszót. Bármilyen feltörőt keresel másik gépről nem lehet csak arról amelyiken begépelte a jelszót.

A másik, hogy akkor is ott a naplózott beszélgetés a gépen, ami a merevlemezre menti. Lehet a párodnak volt egy kis rossz napja és csak beszélgetésig jutott vele és meg se tette, csak fél beismerni mert akkor vége lesz. Nem tudom elképzelni hogy párod azt mondaná: igen megcsaltalak jössz az ágyba? Kérdezd meg kinek adta meg (testvére) a jelszót, ha senkinek akkor ő írta azt. Elhiszem, hogy szereted és megbizol benne, lehet hogy beszégetés volt, de meggondolta magát és most a frász kergeti, mentegetőzik. Bizhatsz a párodban, de a naplófájlok írásos bizonyítékok. Ne nevetess azzal, hogy elő keresel feltörő programot, mert a youtube-n mutatok százat is neked, csak nem érsz vele semmit.

2010. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
köszike a sok választ,azt mondják sokan mert nem hagy nyugodni,hogy más gépről lehet olyat csinálni hogy mozgatják az egeret akármit tudnak csinálni,ez csak egy dolog de azt is mondták hogy vírus van a gépen is ez miatt is levan lassúlva a gép és állítólag ennek is köze van hozzá hogy vmi nem oké a géppel msn-nel,de aztán nekem mondhat bárki bármit mert nem értek hozzá,mondtam neki hogy akármit mond nem értem mit keres az ő naplófájlában nem az enyémben hanem az övében,de állítólag van rá magyaráaz rendeszergazdával beszélt és lehet ez vmi nem oké a géppel vagy mit tom én már,tele a tököm nem tudom mit mit higgyek,hazajön de úgy érzem hiszek neki ha rágondolok mi lehetetlen és mi nem,nem tudom elhinni áá mindegy írni se tudok mérgembe,köszi azért
2010. dec. 15. 22:03
 38/53 anonim ***** válasza:

Az lenne a furcsa, ha a te naplófájljaidban lenne. Természetes, hogy az övében van, hiszen az ő gépéről az ő azonosítójával írták. :D

Olyan intelligens vírus pedig (azt hiszem ezt bátran állíthatom) nincs, ami flörtbe bocsátkozna a párod gépéről egy vadidegen nővel. :D



Mindenesetre furi. :)

Azért valami nagyon gonosz és nagyon ügyes hackernek kellett lennie valakinek, hogy nem elég, hogy egy másig gépről, feltörte a párod msn-jét, de még valamilyen módon a naplózott beszélgetéseket át is juttatta a gépére és ott le is mentette.

Na neeeeeemár! Ez már vicc.

2010. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Na, de igazából soha nem fogsz rájönni, hogy mi történt. (Ha az én párom gépén lenne ilyen, én természetesen tudnám mi történt, de nem ez a lényeg)

Én mindenképpen azt hiszem, hogy megcsalni nem csalt meg, hogy ez a beszélgetés meg valóban megtörtént-e, egy rosszabb pillanatában, vagy csak valaki nagyon ki akart vele tolni és feltörte, titokban leült a gépe elé rácsempészte, meg ki tudja még mit vetett be, az meg majd kiderül... Ha meg nem, akkor se mérgelődj nagyon. Egyszeri eset volt, csak beszélgetés semmi több és a párod téged szeret. Szóval nyugi! :)

2010. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
furi ez az egész,de ahogy olvastam az írásokat,nem ő írta,huu nem tom mit higgyek,camoztak is mikrofonoztak is mert írták ezeket is és nem kelltek fel a hangokra se .mert ha írkálltak volna esetleg.mert este volt.lehet hogy most beakarom magamnak magyarázni h nincs baj.hazajön nem sokára 11körül.én szabin vok amugy.és elolvastatom vele ,bekellbizonyítania hogy nem ö írta,az a kérdés hogy,sztem sehogy.lehet h csak írkáltak,de benne van az a szó hogy szeretlek meg vmi kívános dolog.sose hittem volna hogy erre képes lenne.sose bántott meg.istenem remélem ez mind csak egy félre értés az egést,vmi legyen már.
2010. dec. 15. 22:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!