Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl szép fiúk. Ha megkapná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép fiúk. Ha megkapnátok 1 szép csajt azért cserébe, h szép ruhákat, cigit, vennétek neki (mondjuk költenétek rá minden hónapban 15-20 rugót). Járnátok vele?

Figyelt kérdés
kív. vagyok, ki h gondolja...annyi panaszkodó posztot olvastam mostanában, h sokan csalódtak lányokban, sokan vannak egyedül, és szeretnének v.kit maguk mellé, h érdekel, ha más esélyük nem lenne arra, h jó nőt találjanak, így belemennének-e a dologba. :D
2010. dec. 16. 19:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
igazából azért tettem fel a kérdést, m bosszant, h rengeteg nyomi csávó nyavalyog, h nincs csaja, jajdekéne, miért nem kellek senkinek? ...és kív. voltam, hogyha tegyük fel, lenne 1 jó nő, akit el kéne vinni ide-oda, meg költeni rá, akkor járnának-e vele...de úgy látszik, nem lennének erre hajlandók..de akk meg miért panaszkodnak? Sajnos az az igazság, h aki csúnya, és tegyük fel, humora sincs, meg olyan kis unalmaska, annak kevés az esélye.
2010. dec. 16. 19:29
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak aranyásó a csaj! Lóvéra hajt, dolgozni nem akar, ingyenélő ribanc qurva ba...meg az ilyen!
2010. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
am. meg, nem vagyok személyesen érintett a dologban, mert párkapcsolatban élek :D
2010. dec. 16. 19:32
 14/26 Moszuke ***** válasza:
48%

legtöbb nő ilyen, vagy "hasonlóvá" válik,ezen fölös görcsölni.. előbb utóbb a feleségek otthon fognak hízni és zsörtölődni velünk.. mi meg majd a munkába menekülünk előlük.

22/f


ez a rendje egy átlagos elbaszott kapcsolatnak.. remélem én kitudom ezt küszöbölni hosszútávon a barátnőmmel:)

nem akarok olyan családot mint egy átlag elbaszott család.. ahol apuci hajnalban megy, este jön haza, a sörözőből mert minek siessen haza? senki sem várja szeretettel, anyuci pedig otthon hízik és szívja az energiát a gyerekekből meg a férjéből.

persze lehet hogy túlzok egy picit..:)

2010. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál,hogy a ronda csávók is szeretetet akarnak? Te se a Notredami(vagymi) toronyőrön meg a Szépség és a szörnyetegen szocializálódtál hallod-e!?
2010. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Értsd már meg, hogy a "járás" az nem kitartás!!!


Ha valakivel azért van egy nő, mert a másik költ rá, elviszi ide-oda, az konzumnő, vagy társalkodó nő, (light qrva) van ilyen, sok férfi igénybe is vesz ilyen szolgáltatást, nincs ezzel semmi baj.

Ez viszont nem helyettesíti a párkapcsolatot. Tulajdonképpen az ég-világon semmi köze hozzá. Akik pedig "nyavajognak" azoknak a párkapcsolat hiányzik, nem egy szopóautomata.


Aminek szintén semmi köze ahhoz, hogy ha ezen fiúk többségének összejön egy komolyabb lány, ne költene rá ennyit, vagy pénztárcájától függően akár nagyságrendekkel is többet.

Viszont a pénzértbaszókat jobb helyeken qrvának hívják, és egy ilyen nővel normális férfi érzelmeken alapuló kapcsolatot nem alakít ki.

2010. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is ronda vok, de ennyiből qrvához is járhatnék, ha akarnék, és valszeg ugyanannyi szerelmet kapnék tőle is.
2010. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem,qrvuljon másnak ne nekem,persze biztos kihaszálnám.Mert gec ről jöttem.
2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kitartanálak 15-20 K ért. Naponta leápolsz simán okés a dolog. Ha kiszámolod átlag 30 napra mondjuk 20.000 Forintra vetítve akkor jól látszik hogy 660 Forintért adod az önbecsülésedet és a büszkeségedet:) hmm Nem rossz.
2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Fizetem az alap dogokat de többet egy forintal sme többet ....annyit nem értek a markom ott van és csak kéz krémet kell neki vegyek!
2010. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!