Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl szép fiúk. Ha megkapná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép fiúk. Ha megkapnátok 1 szép csajt azért cserébe, h szép ruhákat, cigit, vennétek neki (mondjuk költenétek rá minden hónapban 15-20 rugót). Járnátok vele?

Figyelt kérdés
kív. vagyok, ki h gondolja...annyi panaszkodó posztot olvastam mostanában, h sokan csalódtak lányokban, sokan vannak egyedül, és szeretnének v.kit maguk mellé, h érdekel, ha más esélyük nem lenne arra, h jó nőt találjanak, így belemennének-e a dologba. :D
2010. dec. 16. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

SZerintem én helyes vagyok, de nem az a klasszikus férfiideál sajnos. Emiatt sokan nem tartanak potenciális párnak.

A kérdés nem jó! Nem a szerelméért cserébe vennék neki dolgokat. Természetesen, a barátnőmnek vennék dolgokat. Ez eddig is ilyen havi 10.000-15.000-re jött ki. De nem cserébe!

Cigit nem vennék, arról leszoktatnám :) .


Most belegondolsz elmegyünk moziba, cukrászdába, fagyizni, meghívom ebédre, vacsorára, simán megvan 15.000Ft. Vagy ez nem számít? Csak a kézzel fogható ajándékokat kérdezed?


Hát azt inkább ünnepekkor. Amúgy egy-egy szál virág.

2010. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ismerek egy lányt akivel a barátja szakítani akart, de a csaj em akarta...és most a lány havi 30ezret fizet a fiúnak hogy vele maradjon
2010. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább prostira költök.

21F

2010. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Cigis csajjal nem foglalkozok, kiesnél.
2010. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Ha ez lenne a feltétel, nemcsak elzavarnám a véres g*cibe, de le is hugyoznám a ruháját.

2010. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

tegnap 19:22 (az 1. 19:22-es) áhh adom a válaszod :DD szeretem ha van vkinek egója :P

17/L

2010. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!