Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog már elmúlni ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már elmúlni ez a sz-r? Mikor fog már vége lenni ennek a mocsadék rémálomnak? Miért érzem még mindig ezt?

Figyelt kérdés

nagyon tömören:

1. megalázott

2. megcsalt nem kevés alkalommal

3. önbecsülésem/önbizalmam porig rombolta a kritikáival

4. feljelentett, többször is

5. majdnem kirúgtak miatta

6. a titkainkat kibeszélte mindenkinek

7. elárult

8. apja majdnem megvert

9. minden ajándékomat kidobta


és a kérdés: MIÉRT SZERETEM MÉG?!?! MIÉRT?!!?! MIÉRT NINCS MÁR ENNEK VÉGE??? miért kell még mindig ezt éreznem, mikor ennyi ocsmányságot elkövetett ellenem. a gyomrom forog már tőle, de még mindig szeretem. már rég nem keresem, nem foglalkozom vele. próbáltam lekötni magam, más lánnyal összejöttem, munkamániás lettem, küzdősportot űztem, néha piáltam is keményen, de egyszerűen : nem-tudok-szabadulni-tőle, még mindig szeretem. miért kaptam ezt a sorscsapást???


2010. dec. 17. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mikor fog már elmúlni ez a sz-r?"


amikor szakítasz vele ecsém...


http://www.youtube.com/watch?v=EDhsmglYFjM

2010. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert fogyatékos vagy.
2010. dec. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Ez már nem biztos, hogy szerelem, inkább ragaszkodás! A hosszú kapcsolatok után az emberek bizonyos százaléka fél nyitni az új felé, görcsösen kapaszkodik a megszokott társba még akkor is, ha ez a kapcsolat nem volt a legjobb.

Ha most megpróbálsz nyitni és tanulsz a hibáitokból, a következő kapcsolatod még jobb és tartósabb lehet!

De minden csak rajtad áll!!!!

2010. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert egy unalmas, érdektelen ember vagy.
2010. dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hűű mennyi értelmiségi támadott be az okos válaszaival. :D Nézd. Erre csak annyit tudok mondani, talán azért, mert van Lelked. Nem tudsz olyan könnyen lezárni dolgokat, és őszinte szerelmet adtál a Lánynak, ami egyértelmű, hogy egycsapásra nem fog elmúlni, bármit is követett el. Te most küzdesz a szerelem ellen, elég görcsösen, ami még rosszabb. Át kell értékelned magadban mindent, végigvezetni a pozitiv és a negativ dolgokat,amik ellened vagy érted szólnak. Ha még mindig úgy érzed,hogy ezek után még mindig kötődsz, akkor talán azt kéne megfejtened, hogy a megalázás, megcsalás, feljelentés biztos, hogy nem a Te hibád miatt történt!? Mert mindenhez 2 ember kell, és ok nélkül nem lehet ilyeneket csinálni. Szóval lehet nyomja Neked a kicsi szíved valami nagy nagy botlás, vagy hiba, amit nekünk most itt nem is részleteztél. Ezeket mind tedd helyre a szívedben, és ne csak a másikat okold, hanem Te is ismerd el a hibáidat!
2010. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pj0tr ***** válasza:
2010. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vonjad le a tanúlságokat, lépjélt tovább az életben. Szerintem ez nem aza viszony amit érdemes lenne, vagy lehetne megjavítani.

Ha úgyérzed hogy te is hibáztál, akkor legközelebb ne hibázz, de szerintem ebből lépjél ki, és talán tartsál egy kis szünetet, amíg átgondolod ezeket a dolgokat. Azután keress egy normális lányt.

2010. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Talán nem szerelemnek hívnám ezt a kapcsolatot, hanem szenvedélybetegségnek. Megvonási tüneteid vannak. Valamilyen rituális tevékenységgel (pl. fénykép elégetése stb.) zárd le az ügyet. Gyászold meg a kapcsolatodat (sírj ha kell, nem szégyen)és kezd új életet. Ezt a sok energiát "pazarold" másra, aki nem tesz veled hasonlókat. Az éremnek két oldala van, biztos Te is hibáztál, de akkor tanulj a hibáidból és ne tedd meg újra őket. Új év, új kezdet!
2010. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!