Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bulizós lány összejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulizós lány összejön egy olyan fiúval aki nem jár szórakozni?

Figyelt kérdés

Egy 15-20 éves lány aki bulizós és sokan ismerik, persze jól is néz ki, összejönne egy korabeli sráccal aki viszont nem jár buliba és alig ismer valakit?


Tegyük fel hogy a fiúnak nincs pénze se tehát az az ok kizárva hogy a pénz miatt jön vele össze. Nem jár buliba mert nem hívják és nem egy nagy dumás.

Ha van ilyen lány akire illik a fent leírt dolog(bulizós, 15-20 éves és sok mindenki ismeri tehát népszerű) az fejtse ki a véleményét.


2010. dec. 21. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ÉS amúgy (bulizós lányok), hogy akadtatok rá a nem bulizós párotokra, illetve az ilyen srácok hol szoktak ismerkedni?
2010. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
interneten pl. nálam onnan volt ilyen ismerettség.
2010. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát engem zavarna kicsit biztos. Mivel party cica vok. :P De h megtaláltam azt a fiút akit kereste(18f és már nem szeret bulizni járni) nem zavar mert néha külön,néha pedig elmegyek hozzá,és boldogság van! :D

Szowal egyéntől függ,de kicsit zavaró sztem. :P

16/L

2010. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előfordul, nem minden "buizós" lánynak forog az értékrendje a menőség, pénz stb. körül. Egyik barátnőm (nagyon szép, és bulizni szerető, egyben nagyon intelligens lány) épp ilyen kapcsolatban van, és pont az tetszett meg neki a srácban (akit úgy ismert meg, hogy szerelőként ment hozzájuk :) ), hogy csendes, szerény, nem nagydumás, nem alfahím típus, ugyanakkor külsőre is nagyon megtetszett neki.

A srác néha a kedvéért kimozdul, de nem érzi jól magát, csendben kuksol, hiába próbáljuk minden erőnkkel bevonni, nem nagyon sikerül. Ez kicsit zavar minket is, és a lányt is, de szerintem emiatt nem fognak szakítani. Együtt is élnek már. A srác nem korlátozza a lányt, de a barátnőmnek nincs kedve nélküle jönni :(

Ami engem illet, én meg ott szívtam meg, hogy bulizós vagyok (azaz inkább voltam...), de összejöttem egy még bulizósabb emberrel - és ebből volt sok konfliktusunk. Nem gondoltam volna, hogy pont én majd valakivel ezen fogok veszekedni, és lám, megtörtént. Ő is néha visszafogja magát (és nyugton marad), és én is igyekszem néha megerőltetni magam (és menni akkor is, ha nincs nagy kedvem), így oldottuk meg.

2010. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!