Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ötlet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval, én egy olyan lány vagyok, aki nagyon nehezen ismerkedik. Mind lányokkal, mind fiúkkal egyaránt.

Ha pl kettesbe maradok valakivel, akit szinte nem is ismerek, semmit nem bírok kinyögni. Múltkor kettesben maradtam egy lánnyal, hát ő hiába kezdeményezte a beszélgetést, csak annyit bírtam kinyögni, hogy :"aha", meg ilyenek. ( a hibákért bocsi)

A fiúkkal komolyan még nehezebb...

És arra gondoltam, hogy közösségi oldalakon elkezdek bejelölgetni olyanokat, akiket látásból ismerek/fiúk lányok egyaránt, de többségben fiúk. És hogy hátha ott kitudok alakítani egy bizonyos ismerettséget, és úgy könnyebb lesz személyesen.

Szerintetek érdemes megpróbálnom? Főleg a fiúk miatt kérdezem, mert a valóságba majdnem elájulok, ha olyannal kell beszélnem, aki tetszik.

Nektek mi a véleményetek? Bármilyen tanácsot várok. Köszönöm


2010. dec. 22. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy, Aranyosom?
2010. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, ismerkedni nem az interneten kell, hanem a valóságban. Amúgy is, a fiú dolga, hogy a nő után teperjen.

Maradj a valóságnál.

2010. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a valóságban kell, de mondom, akármit csinálok egyszerűen nem megy. Annyira elváltozok, nem bírok megszólalni, mindenki azt hiszi emiatt, hogy visszahúzódó vagyok..


16 és fél.

2010. dec. 22. 17:28
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Hajlandó lennél kicsit vetkőzni webkamerán is? ;)
2010. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a valóságban kell, de mondom, akármit csinálok egyszerűen nem megy. Annyira elváltozok, nem bírok megszólalni, mindenki azt hiszi emiatt, hogy visszahúzódó vagyok..


16 és fél."


Nem értem. Miért akarsz ennyire görcsösen ismerkedni? Majd, ha lesz bátorságod, akkor ismerkedsz és kész.

2010. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A csend sem mindig ciki, de szerintem mindenképpen érdemes megpróbálni, amit leírtál. Hátha neten keresztül könnyebb lesz, feloldódsz, és át tudod majd ültetni a tapasztalataidat az élő beszélgetésekbe!

17:24 meg eltévesztette az évszázadot.

2010. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:34


Bocs, de mondd már meg, hogy olyan emberekkel, akikkel ELEVE van lehetősége ismerkedni a valóságban, minek ismerkedne az interneten?

2010. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Húúú megoszlanak a vélemények:)

azért szeretnék "görcsösen", mert pl hiába tetszik nagyon egy fiú, nem tudom leszólítani, de még a haverjait se, lányokat se, ha valaki odajön hozzám kérdezni valamit, ismeretlen, nem tudok beszélgtést teremteni...és egy idő után olyan visszahúzódó, közösségekből kivonó csajnak fognak gondolni...

Igaza vana válaszolónak, hogy miért nem a valóságban: de mert nem megy. ÉS ha egy kis ismertség kialakulna neten keresztül, akkor már mernék a valóságban is...értitek:)

2010. dec. 22. 17:42
 9/19 anonim ***** válasza:

Mert nem tud élőben. Most mondta, hogy túl gátlásos. Olvasd el a kérdést, és a kommenteket. Aztán értelmezd a szöveget.

Az a lényeg, hogy nem megy neki élőben. Gyakorolni akar, vagy esélyt adni magának, ha már egyszer van más mód is. Hátha segít.

A suliban is voltak olyanok, akik szóban mindig rosszabbul feleltek, mint írásban, mert szorongtak.

Így talán valamennyire kiküszöbölhető, csak arra kell vigyázni, nehogy túlzásba essen, és csak a net maradjon!

2010. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sem tudok lányokkal beszélgetni, fiúkkal is nehezen, de néha erőt kell venni magadon. Igen, a net jó kezdés. Egy napot átbeszélgettek MSNen, aztán élőben... Aztán 1-2 ismerős után könnyebben megy.
2010. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!