Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ötlet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval, én egy olyan lány vagyok, aki nagyon nehezen ismerkedik. Mind lányokkal, mind fiúkkal egyaránt.

Ha pl kettesbe maradok valakivel, akit szinte nem is ismerek, semmit nem bírok kinyögni. Múltkor kettesben maradtam egy lánnyal, hát ő hiába kezdeményezte a beszélgetést, csak annyit bírtam kinyögni, hogy :"aha", meg ilyenek. ( a hibákért bocsi)

A fiúkkal komolyan még nehezebb...

És arra gondoltam, hogy közösségi oldalakon elkezdek bejelölgetni olyanokat, akiket látásból ismerek/fiúk lányok egyaránt, de többségben fiúk. És hogy hátha ott kitudok alakítani egy bizonyos ismerettséget, és úgy könnyebb lesz személyesen.

Szerintetek érdemes megpróbálnom? Főleg a fiúk miatt kérdezem, mert a valóságba majdnem elájulok, ha olyannal kell beszélnem, aki tetszik.

Nektek mi a véleményetek? Bármilyen tanácsot várok. Köszönöm


2010. dec. 22. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44


"Mert nem tud élőben. Most mondta, hogy túl gátlásos. Olvasd el a kérdést, és a kommenteket. Aztán értelmezd a szöveget.

Az a lényeg, hogy nem megy neki élőben. Gyakorolni akar, vagy esélyt adni magának, ha már egyszer van más mód is. Hátha segít.

A suliban is voltak olyanok, akik szóban mindig rosszabbul feleltek, mint írásban, mert szorongtak.

Így talán valamennyire kiküszöbölhető, csak arra kell vigyázni, nehogy túlzásba essen, és csak a net maradjon!"


Nem tudom, ismered-e a mondást, hogy teher alatt nő a pálma. Hiába kezd el ismerkedni az interneten, csak hozzászokik, és soha nem fogja megtanulni a személyes, élő kommunikációt. Pedig az nagyon lényeges. Minden párkapcsolatban. Tudni kell kimondani dolgokat, tudni kell nem leblokkolni. Ehhez pedig a leggyorsabb módszer a mély víz.

2010. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy gátlásos lánynak válaszoltam, nem egy pálmának.


Továbbra is úgy vélem, hogy a sok szenny mellett, vannak az internetben hasznos lehetőségek is. Ilyen helyzetben ezt is annak tartom.

2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
"Hiába kezd el ismerkedni az interneten, csak hozzászokik, és soha nem fogja megtanulni a személyes, élő kommunikációt"
2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:59


Jól van, feladom. Maradjon mindenki arc nélküli, a kérdező is. A fiúk ne is lássák a reakcióit, az arcát, a mosolyát. Mert ez annyira, de annyira varázslatos. Az internet varázsa. Micsoda fejlődés ez.

2010. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mintha írtam volna, hogy az a lényeg, hogy ne vigye túlzásba.

A kérdéseken túl, a válaszok szövegét is értelmezd!

2010. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01


Aki egyszer hozzászokik valami kényelmeshez, nehezen szokik le arról. :D

2010. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nos kedves kérdező... Én egy olyan srác vagyok aki szintén ezzel küzdött kb 6 évvel ezelőtt. Most színésznek tanulok, énekelek, gátlástalanul beszélgetek bárkivel. Nekem az volt a titkom hogy tanultam karaktervizsgálatot. Ez arról szól hogy megpróbáljuk a testbeszéd és beszéd alapján felmérni milyen is az illető. Elolvastam pár könyvet és mostmár az embereket olvasom. Tudom mit várhatok tőlük, milyenek, még mielőtt megszólalnának. Nagy önbizalmat ad, ajánlom! :D
2010. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

valahogyén is így vagyok ezzel, ahogy te, csak én fiú vagyok. Én sem beszélek sokat, gyakran leblokkolok, főleg ha lányokkal beszélek. Sok ismeretlen lánnyal beszéltem már msn-en, de mindig leblokkoltam, nem tudtam mit írni, vagy azon gondolkodtam, hogy valyon jót írok-e, vicceset, és hogy érteni foglya-e a viccet, vagy megsértődik. és így elég nehéz beszélgetni. De szerintem meg kell találni a megfelelő partnert. Már egy hete beszélgetek egy lánnyal, vannak közös témáink, és ha viccelődök, akkor nem veszi komolyan. Naponta órákat beszélünk, és én is meglepődtem, hogy milyen jól el tudunk beszélgetni, ahoz képest, hogy nem beszélek sokat, mindig leblokkolok. Lovehunter-ön nyomtam rá igent iwiw-en. Korábban még ezt sem nagyon mertem, mert tartottam attól, hogy ha netán elkezdenénk beszélgetni, akkor nem fogok tudni mit mondani. Aztán a barátomnak összejött ez a lovehunteres dolog, és gondoltam, hogy semmit sem veszíthetek vele, ha igent nyomok a lányokra, és elkezdünk beszélgetni. Több lány vissza is jelölt, beszéltünk egy darabig, azán nem volt közös téma. Így egyre kevesebbet beszéltünk, végül már semmit. Amég nem kezdtem el beszélni ezzel a lánnyal.

És szerintem ha már tudsz valamit a fiúról, akivel beszélsz msn-en, akkor már élőben is könnyebb lesz szerintem.

Nyugodtan próbálkozz interneten, nem veszítesz vele semmit. És ha nem jön össze elsőre, akkor ne add fel, próbálkozz tovább.

18 F

2010. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Jó sok válasz érkezett, és igen, még mindig megoszlanak a vélemények.

A sok tanácsot köszönöm:) Ezt a karaktervizsgálós módszert lehet ki fogom próbálni, köszönöm:)

Igen, túl gátlásos vagyok, és csak némi kezdésnek kellene a net. Sokak ottragadnak előtte, belátom, én is nagyon sokat gépezek, de ismerkedés terén személyesen csak úgy nem tudok odamenni, hogy szia, hogy vagy, stb.

Kell nekem hozzá egy kis alapismertség, amit Interneten megpróbálok megteremteni, és ha látom, hogy a bizonyos személy jól fogadja, akkor utána a valóságban ráköszönni, bszélgetni is lehet:)

utolsó hozzászóló!:) Hát igen, egy próbát meg ér, csak egy kicsit kell feloldanunk a gátlásokat, és sokkal könnyebb lesz.

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!:)

2010. dec. 23. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!