Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszaforgathatnád az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaforgathatnád az idő kerekét, mit csinálnál másképp? (párkapcsolatok terén)

Figyelt kérdés
Min változtatnál, mit tennél meg és mit nem tennél meg mégegyszer?
2010. dec. 25. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Észrevenném korábban azt a lányt, aki két évig az osztálytársam volt még azelőtt is, mielőtt megtetszett, de pont akkor lett barátja amikor mást is érezni kezdtem iránta.
2010. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hamarabb szültem volna gyereket, és többet. :)
2010. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Hamarabb megtanulnám becsülni azt a lányt , aki életem szerelme lehetett volna, nem csalnám meg , el nem engedném a világért se. Nem hagynám h azt mondja végül:"szeretlek , de nem vagyok hajlandó kitenni magam annak , amit te okozol"
2010. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vártam volna a szüzességem elvesztésével..Így a páromé lehettem volna egy egész életre.Ő lehetne az egyetlen férfi aki valaha hozzám ért.:)
2010. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szamóca. ***** válasza:
100%
semmit. nem azért mert semmi nem alakult rosszul:) de minden ami történt eredményezte azt aki most vagyok... és nem, nem is azért mert annyira szeretem magam:D volt túl sokáig húzott párkapcsolatom, és túl rondán végződő is. de amikor elkezdődött jó volt. szerettem mindkettőjüket, de kiderült hogy nem működik együtt. miért bántam volna meg? akkor örömet okozott, és ez a lényeg. aztán tapasztalatod adott, és elvezetett ide. bár a mostani állapot sem túl fényes, de örök ooptimista vagyok =)
2010. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Rámásznék a volt barátnömre és agyon csókolnám, mert úgyis elfog dobni mint egy rongyot (ez már megtörtént).


16/L

2010. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
néha inkább az öklöm járt volna, mint a szám.
2010. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hmm...elgondolkodtatóak a válaszok...Valaki írta a szüzessége elvesztését is...Hát úgy érzem nálam is hamarosan eljön az idő. Egy jó kapcsolatom van, kölcsönösen megbecsüljük egymást. Bár megbeszéltük, hogy addig vár rám, amíg szeretném, de folyamatosan "rá vagyunk kattanva" egymás testére...És igen, akarom...Nagyon rendes velem. Törődik.

Csak hát...19 évesen 3 hónap után ugye ideális lenne? Felnőttek vagyunk végülis...mindkettőnknek megvannak az értékeink, nem véletlenül várt ő 22, és 19 éves koromig. Úgy indultam neki, hogy legalább fél évet várni fogok. De biztos vagyok magamban is, a szerelmében is...Megbánnám vajon? És ha megtenné, azt jelentené, hogy feladom az elveimet, vagy szimplán csak másként látom ezt a dolgot?

2010. dec. 25. 23:19
 9/19 anonim ***** válasza:

általános iskolában jobb lett volna kicsit érettebbnek lenni, akkor vallottam volna egy lánynak 14 évesen, igy csak jóval később, jóval fájóbban tudtuk 21 évesen elintézni... igaz 50%-50%


a jelenelnegi, ámbár igazságtalanul intézett el, és ugye nem vagyok gondolatolvasó, de első randin rámásztam volna...

2010. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kovpet ***** válasza:
Kivétel nélkül mindent.
2010. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!