Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszaforgathatnád az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaforgathatnád az idő kerekét, mit csinálnál másképp? (párkapcsolatok terén)

Figyelt kérdés
Min változtatnál, mit tennél meg és mit nem tennél meg mégegyszer?
2010. dec. 25. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az idő kerekét visszaforgatni és megállítani nem lehet...

Teljesen mindegy, hogy mit rontottál el a lényeg, hogy tanulj a hibáidból, hogy ne történjen meg és ne ess bele újra és újra ugyanabba a hibába...

Mindenkinek vannak elfuserált dolgai és leszek is...

Ez a kérdés annyira általános, hogy mindenki csak a saját hibáját vázolná, amik többsége egyedi és amennyiben mások hibáiból tanulnál, azért tetted fel a kérdést, elárulom, hogy nem fog sikerülni, mert mindenkinek át kell élnie bizonyos dolgokat, legfeljebb nem fog váratlanul érni és nem akarsz az első probléma láttán szakítani...Nagyjából ennyit szerettem volna hozzáfűzni a kérdésedhez...

2010. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
amikor megismertem a volt barátomat elég szar lelki állapotban voltam, és nem volt képes szeretni őt. ezt sajnálom nagyon.
2010. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatban azt gondolom, mindent, a másikban meg hogy felesleges, ezekből a dolgokból tanultam...az az igazság, hogy elég sok fájó pont volt az életemben, amik tüskeként maradtak meg bennem, és ezeket viszont nem bánnám, ha csak úgy el lehetne tüntetni...
2010. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én írtam a szüzesség elvesztését..Ha biztos vagy magadban és a szerelmében,tedd meg.Nem kell emiatt fél évet várni.De egészen biztos sose leszel,csak akkor ha várnál házasságig,az viszont nagy butaság.Én 1,5 évig nem bántam a dolgot.Akkor bántam meg,amikor találkoztam a párommal és tudtam,hogy ő az igazi,ő lesz a férjem,a gyermekeim apja.Akkor,abban a pillanatban gondoltam,hogy bárcsak vártam volna még.


Ha a későbbiekben mégsem ő lesz,aki melett maradsz,akkor sem jelenti,hogy feladtad az elveidet.


Nekem fél évbe telt "feldolgoznom" azt,hogy nem neki adtam magam,hogy nem lehetek teljesen az övé.Aztán már máshogy láttam a dolgokat.Rájöttem,hogy mégsem olyan hatalmas hiba ez,csak nehéz volt elfogadnom ezt.Neki is fontos volt ez,de nekem sokkal nehezebb volt,ő hamar elfogadta,hogy ez van.:)

2010. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megdugnék kivétel nélkül minden csajt akivel találkoznék.
2010. dec. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem maradtam volna azzal akivel elvesztettem a szüzességemet, és akivel máig együtt vagyok, hanem buliztam volna, utaztam volna, élveztem volna az életet, ahelyett h örökké punnyadok és soha nem történik semmi sem. Inkább lettem volna egyedül boldogan, mint vele boldogtalanul. De ezen már sajnos nem tudok változtatni.
2010. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megöltem volna azt, akit szerettem.
2010. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

10:51


Miért nem váltál el?Akkor még lehetsz boldog..még ha nem is tudod visszahozni azt az igazán tombolós korszakot.:)

2010. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ha visszaforgathatnám az idő kerekét?

hmm...talán nem jöttem volna össze a legjobb barátommal mert utána rájöttem hogy nem szeretem így elvesztettem azt az embert aki a legfontosabb volt számomra=/

2010. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!