Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párodul választanál olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párodul választanál olyat, aki külsőre nem vonzó számodra, ellenben nagyon kedves, figyelmes veled? Szerelem nélkül élnél párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, nem a külső számít, hanem a belső. Ezzel csak részben értek egyet. Ugyanakkor eddig mindig azok, akik külsőre is tetszettek, nem igazán voltak velem korrektek egy kis idő elteltével. Ahogy visszagondolok, tkp. kezdettől fogva sem igazán, azaz az ún. "apróbb jeleket" erre vonatkozóan nem észleltem, csak utólag. Mi van akkor, ha tegyük fel, felvállalok olyat, aki kedves, figyelmes velem, de nem tetszik külsőre, mit csináljak akkor, ha szexre kerül sor? Nem bírnék sokáig színészkedni, hogy élvezem vele a dolgot, ugyanis ehhez vonzónak kell(ene) lennie a partneremnek.

Szerelem nélkül élnél párkapcsolatban? Ennek is két oldala van: a szerelem előbb-utóbb elmúlik, nem tart örökké.


2010. dec. 26. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kezdetben nem tetszett a párom. (Ez az első 2 hetet jelenti.) Igazából már nem is tudnám ész érvekkel megmagyarázni, hogy miért mentem bele a kapcsolatba. Jól éreztem magam vele. Megértő volt, kedves, udvarias, romantikus...aztán kb. 3 hét után azon kaptam magam, hogy menthetetlenül szerelmes lettem. Ez már majdnem 5 éve történt. De a szexszel megvártuk, amíg bennem is kialakult a szerelem.
2010. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!