Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ évesen érdemes összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ évesen érdemes összejönni egy 12 évessel? Nem kamu!

Figyelt kérdés
Látom, mennyire szeret, meg minden, nem akarom sem megdugni, sem olyan csókpartikat, meg ilyesmi, csak hát angyali lány, mellette állnék, adnék egy-két szájrapuszit... Meghalt az anyja, nevelőapja egy állat... Inkább olyan bátyja lennék.
2010. dec. 26. 16:46
1 2
 11/16 sasna ***** válasza:
de ne vidd bele semmibe.. olyanba.. :S
2010. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért.. Ahogy elnéztem, elég jó nagy mellei vannak korához képest, de nem vagyok pedo. Hát most mit mondjak, rajong értem.
2010. dec. 26. 19:19
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Ne a pasija legyél, hanem az ismerőse, haverja, barátja, akire bármikor számíthat.
2010. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%

Ha 14 éves lesz csókold meg, nyald ki vagy keféld meg akkor már nem kerülsz börtönbe :D addig én nem csinálnék semmit, bár fingom nincs (20évesen mi lesz belőlem azt még a fene se tudja) én egy alkalomra összejönnék egy 12 évessel is már az is jó lenne, bár túl gyereknek néznek ki inkább 13-14 jobban kéne

F17

2010. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
Te magad is megírtad, hogy a bátyja lennél. Hát akkor legyél a bátyja. De ne csináljatok semmi fizikai kontaktust, és ne is mondd neki, hogy jártok, meg semmi. 12 éves az nagyon gyerek még.
2010. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a fentiek írták. Légy a barátja (HAVERja), lelki bizalmasa, támasza ha úgy van. Semmit ne csinálj. Ő naiv és csak szeretetre és odafigyelésre vágyik. Minden többlet kihasználás. Nekem is lehetett volna hasonló, de megmaradtunk a bátyó szerepénél, amit egy évtizeddel később meg is köszönt. Ebben a korban alakul az énkép, ismerkedik a világgal, önmagával. Érdekli sok minden, főleg a pasik. Ezt könnyen ki lehet használni - de ha tényleg kedveled és szereted, megtartod a kellő távolságot, hogy nehogy hiú ábrándokat csepegtess belé. Meghalt anyja, a nevelő apja se bánik vele normálisan. Ő csak szeretetre éhes, és ahhoz húz, aki kicsit is törődik vele. Ha úgy van hallgasd meg, adj neki tanácsot, segítsd a tanulásban, de SOHA ne várj semmi viszonzast vagy ellenszolgáltatást. Mert a hatóság bünteti.
2021. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!