Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan köszöntetek el partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszöntetek el partneretek szüleitől szakítás után?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedtetek egy hosszabb kapcsolat végén, ami alatt egymáshoz jártatok vendégségbe? Hogyan köszöntetek el partneretek szüleitől, mit tettetek?
2010. dec. 27. 02:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
csá mammer!
2010. dec. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első esetben sehogy ma is ismerem őket a testvére a barátnőm.


A másodiknak a szüleit nem is ismertem. Pedig több mint egy évig együtt voltunk. De neki sem volt jó viszonya szüleivel.


Amúgy volt olyan hogy képeslapon búcsúztam el olyanoktól, akik ezt megérdemelték. Igaz borítékba tettem nem tartozik másra. Na ezek szerint van még más értelem a képeslapnak, nem csak az offline nagyanyának küldhet az ember.


És akikkel nagyon jobban voltam, maguk hívtak telefonon, hogy vigasztalajnak.

2010. dec. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

értelem* érteleme


24N

2010. dec. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megbökdöstem őket fészbúkon, meg küldtem nekik egy-egy birkát... pfffffffff

Egyébként meg ez nem a te dolgod, hogy elköszönj tőlük. Majd a párod megmondja, hogy nem jössz többet, és kész. Elég ciki, ha még tőlük is neked kell elköszönni. Meg teljesen felesleges dolog is, hiszen ezen túl semmi közöd nem lesz hozzájuk jobb esetben.

2010. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 acel ***** válasza:
Én nem köszöntem el, mert csak anyázást kaptam volna, így nem akarok beszélni senkivel. Párom végig hívta a rokonságot de mivel az én döntésemből vagyunk külön senki sem haragszik rá, (rám is csak az anja!) ez szerintem emberfüggő. Olyantól érdemes elköszönni aki közel ált hozzád.
2010. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!