Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan rajtam kívül aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan rajtam kívül aki egyedülálló és otthon tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Ha igen írjátok meg mit csináltok! Én talán kimegyek tűzijátékozni a haverokkal de még ez se biztos. 18f
2010. dec. 29. 18:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Én itthon fogok gubbasztani (és egyedülálló is vagyok), majd anyával TVzek, vagy esetleg gépezek, vagy nem tom :(


20L

2010. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Senki szerint, illetve nem mondták, csak így jön le nekem a szilveszter: megy a durrogtatás, bulizene... Nekem nem hiányzik de mind1
2010. dec. 29. 18:36
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
egyedülálló vagyok de haverokkal leszek egy házibuliban, semmi pénzért nem ülnék otthon...
2010. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem vagyok az a bulizós típus, azt azért mert új naptárat kell venni és mert mindenki más bulizik..... Szerintem az emberek 90% csak nyomás miatt szervez bulit mert ugye "ciki" nem csinálni semmi különöset. Csak 10% ünnepli igazán az újévet. Szerintetek igazam van?"


Nem feltétlenül. :) Az is ünnepelheti igazán ezt, aki bulizik. Szerintem te csak próbálsz valami fogódzkodót találni, hogy miért jobb nem bulizni. Próbáltál már szilveszterkor bulizni? :)

2010. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
És ki szokott pirozni? :D
2010. dec. 29. 18:36
 16/35 anonim ***** válasza:

Én is itthon leszek, pedig nemrég még úgy volt, hogy két helyre is megyek, de végül két szék közt a pad alá estem, mert különböző okok miatt nem jött össze egyik sem. Eddig még sose voltam szilveszterkor sehol, úgy látszik, idén se lesz másképp, pedig nem rajtam múlt. Hogy mit fogok itthon csinálni? fene tudja, netezni, tv-zni, zenét hallgatni, és lehet tanulni (bár ezt kétlem).

18/L

2010. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Senki szerint, illetve nem mondták, csak így jön le nekem a szilveszter: megy a durrogtatás, bulizene... Nekem nem hiányzik de mind1"


Ez okés, hogy nem hiányzik, de akkor miért tetted fel ezt a kérdést? :)

2010. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem ezt úgy értettem hogy ha pl. dec 29dikén nem megyek bulizni mert nem hívtak/nem szeretnék akkor most miért "kéne". Csak azért mert 31dike van? Mondom nekem 8
2010. dec. 29. 18:38
 19/35 A kérdező kommentje:
Azért hogy a hozzám hasonlóak mit csinálnak otthon :D leírásban van mondjuk...
2010. dec. 29. 18:39
 20/35 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nem ezt úgy értettem hogy ha pl. dec 29dikén nem megyek bulizni mert nem hívtak/nem szeretnék akkor most miért "kéne". Csak azért mert 31dike van? Mondom nekem 8"


Azt írtad, nem vagy bulizós.

2010. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!